مهلت ارسال پیشنهادهای پژوهشی معلمان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت ارسال پیشنهادهای پژوهشی معلمان و دانش آموزان استان به دبیرخانه شورای تحقیقات و پژوهش این اداره کل پنجم دی ماه ۱۳۹۹ است.

اردشیر یاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته پژوهش امسال از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه بوده و شعار آن نیز «پژوهش و نوآوری در خدمت جهش تولید» است.

وی افزود: آیین تجلیل از پژوهشگران برتر کهگیلویه و بویراحمد در هر ۲ بخش معلمان و دانش آموزان همزمان با سراسر کشور فردا سه شنبه در شهر یاسوج برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تجلیل از پژوهشگران و برگزیدگان علمی و تحقیقی این استان در هر ۲ بخش معلمان و دانش آموزان کمک بسزایی به معرفی هر چه بیشتر دستاوردهای پژوهش و فناوری استان کرده و زمینه گسترش روزافزون فرهنگ پژوهش را فراهم می کند.

یاری عنوان کرد: برنامه های هفته پژوهش امسال در کشور و کهگیلویه و بویراحمد با محوریت شعار سال برگزار شد.

وی ابراز داشت: شورای تحقیقات و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به منظور توسعه فرهنگ پژوهش بین قشرهای مختلف مردم این استان به ویژه معلمان و دانش آموزان اولویت های پژوهشی سال ۱۳۹۹ را اطلاع رسانی کرده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.