اولین پاس گل جانشین علی کریمی برای استقلال

چکیده: تیم فوتبال استقلال در حالی مقابل میزبانش شهرخودرو به برتری رسید که دو بازیکن برای اولین بار در این تیم گلزنی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته موفق شد میزبانش شهر خودرو را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داده تا برای اولین بار در این فصل به صدر جدول رده بندی برسد.
برای استقلال در این بازی سبحان خاقانی در دقیقه ۱۲ و محمد دانشگر در دقیقه ۴۵ گلزنی کردند. دانشگر مدافع پیش تاخته آبی پوشان در دقیقه ۴۵ با استفاده از ارسال بلند مهدی مهدی پور هافبک با ضربه سر گلزنی کرد که این اولین گل دانشگر در این فصل و نخستین پاس گل مهدی پور برای استقلال بود.
بعد از جدایی علی کریمی از استقلال خط میانی این تیم با افت فاحشی مواجه شده بود و همواره کارشناسان از خلاء یک هافبک طراح و پاسور در این تیم صحبت می‌کردند. مهدی پور از ابتدای فصل فرصت زیادی برای حضور در ترکیب آبی پوشان پیدا نکرده بود و در این بازی توانست اولین پاس گلش را برای این تیم ارسال کند تا به واسطه همین پاس تا حدودی از فشار خارج شود.
مهدی پور به جز این پاس گل توانست تا حدود زیادی نقش یک هافبک طراح را در مرکز زمین آبی پوشان ایفا کند و به نوعی مرکز ثقل خط میانی آنها بود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.