صعود شهرداری قزوین به مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان

چکیده: تیم والیبال بانوان شهرداری قزوین با شکست سروقامتان بابل به چهارمین برد متوالی خود در لیگ برتر سال ۹۹ دست یافت تا حضورش در بین چهار برتر مرحله نهایی این رقابت‌ها قطعی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، در چهارمین مسابقه هفته دوم لیگ برتر متمرکز بانوان، تیم شهرداری قزوین میزبان سروقامتان بابل بود.
در این مسابقه که از گروه الف لیگ برتر بانوان در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد، تیم شهرداری قزوین سه بر صفر و با امتیازات (۲۵ بر ۱۶)، (۲۵ بر ۱۹) و (۲۵ بر ۱۹) حریفش را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی و جمع ۴ تیم برتر این رقابت‌ها صعود کرد.
شاگردان اکرم قهرمانی با پیروزی در این بازی که به مدت ۸۱ دقیقه طول کشید، به چهارمین برد متوالی خود رسیدند تا ۱۱ امتیازی شوند و بعد از سایپا، در رده دوم جدول گروه الف قرار گیرند.
در نخستین مسابقه امروز نیز تیم سایپا موفق به شکست سه بر صفر اکسون شد. نارنجی پوشان قبلاً حضور خود در بین چهار تیم برتر مرحله نهایی را مسجل کرده بودند.
برنامه دو دیدار پایانی هفته دوم لیگ برتر متمرکز بانوان در گروه الف به قرار زیر است:دوشنبه ۲۴ آذرماهساعت ۱۴: سروقامتان بابل – اکسونساعت ۱۷: سایپا – شهرداری قزوین

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.