منع تردد شبانه در مناطق قرمز و نارنجی استان کرمان تمدید شد

چکیده: کرمان- استاندار کرمان از تمدید منع تردد شبانه در تمام مناطق قرمز و نارنجی استان کرمان خبر داد.

به به گزارش خبرنگار مهر، علی زینی‌وند ظهر شنبه در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا بیان داشت: با اعمال محدودیت‌ها استان کرمان به وضعیت متعادل نزدیک شده است.
وی افزود: همه فرمانداران باید با هر تجمعی که موجب تشدید بیماری می‌شود با جدیت برخورد کنند و محدودیت ایجاد کنند و این اختیار به آنها داده می‌شود که در موارد مقتضی در شهرستان تابعه خود تصمیم بگیرند.
استاندار کرمان گفت: با توجه به اعمال محدودیت‌ها شاهد کاهش ابتلاء و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان بودیم.
زینی‌وند با تاکید بر لزوم پرهیز از برگزاری مراسم و دورهمی های شب یلدا در شرایط کرونایی تصریح کرد: ان شاالله با آمدن واکسن این بلا از همه مردم دنیا کوتاه شود.
وی با اشاره به اینکه در طرح شهید سلیمانی برخی از فرمانداران خوب و برخی ضعیف عمل کردند، افزود: فرمانداران و مسئولان مربوطه در راستای قطع زنجیره کرونا باید به شدت مراقبت کنند ضمن اینکه در طرح شهید سلیمانی که به مدت سه ماه پیش رو داریم باید وقت بگذاریم.
زینی‌وند با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت در استان شکننده است، افزود: وضعیت عدم تردد شبانه در شهرهای نارنجی ادامه دارد مگر اینکه تصمیم دیگری در جلسات آینده گرفته شود.
وی بخشی از سخنان خود به شلوغی دفاتر پیشخوان برای ثبت نام سهام عدالت اشاره کرد و ادامه داد: بهتر است که مهلت ثبت نام تا ۲۰ دی‌ماه تمدید شود تا مردم وقت کافی برای ثبت نام داشته باشند زیرا بیشتر این افراد قشر نیازمند جامعه هستند.
زینی‌وند گفت: بهتر است که اداره کل اقتصاد و دارایی به اقتضای شرایط فعلی مکان‌های جدیدی موازی با دفاتر پیشخوان ایجاد کند تا علاوه بر انجام مردم، شاهد تجمع و شیوع بیماری نباشیم.
با مصوبه پنجاه و سومین جلسه ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، منع تردد شبانه در تمام مناطق قرمز و نارنجی استان تمدید شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.