اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج نصب می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: با پیگری های انجام شده، دستگاه پکیج اکسیژن ساز ۶۰۰لیتری در بیمارستان شهید بهشتی آماده نصب و راه اندازی است.

مهرداد باقری روز جمعه در این باره اظهار داشت: این روزها آنچه بیش از همه در جامعه احساس می‌شود، همدلی و مشارکت همگانی برای غلبه بر بحران کرونا است و این مهم تنها در سایه مسئولیت شناسی شهروندان و مسئولین است.

وی افزود: دغدغه همه مسولان دانشگاه علوم پزشکی استان و بیمارستان ها رفع کمبودهاست.

باقری تصریح کرد: در راستای مبارزه با بحران کرونا و با توجه به نیاز مبرم بیمارستان در زمینه های مختلف به دستگاه اکسیژن با اقدام و سرعت عمل به موقع مسئولان دانشگاه این مهم پیگیری شد که به زودی نصب می شود.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج وجود این دستگاه را برای بیمارانی که مشکل تنفسی دارند حیاتی دانست و بیان کرد: امید است با راه اندازی این  دستگاه شاهد ارتقا سایر تجهیزات پزشکی برای ولی نعمتان خودمان باشیم.

وی ارزش مالی این را دستگاه ۱۸ میلیارد ریال عنوان کرد.

باقری ابراز داشت: امیدوارم با رعایت هرچه بیشتر شیوه نامه‌های بهداشتی توسط همشهریان و در سایه همدلی هرچه زودتر شاهد ریشه کنی این ویروس منحوس باشیم.

قبل از انقلاب اسلامی کمتر از ۳۰۰ تخت استاندارد بیمارستانی در کهگیلویه و بویراحمد وجود داشت.
این میزان به برکت انقلاب اسلامی و با بهره برداری از بیمارستان‌های تازه تأسیس در شهرستان‌های گچساران، یاسوج، دهدشت و باشت به بیش از یک هزار تخت استاندارد رسیده است.

مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی یاسوج با قدمتی بیش از ۴۰ سال قدیمی ترین مرکز درمانی بیماران تصادفی در کهگیلویه و بویراحمد است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.