بازدید شبانه استاندارکهگیلویه و بویراحمد از صنوف شهر یاسوج

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد بعد از ساعت ۲۱ یکشنبه شب و همزمان با اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها، از نحوه اقدامات پیشگیرانه،میزان تردد خودروها و رعایت صنوف مختلف با هدف کاهش ابتلا و قطع زنجیره انتقال در سطح شهر یاسوج بازدید کرد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید یک ساعته کلانتری علاوه بر بررسی نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به دستورالعمل‌ها از سوی مردم و صنوف ، با برخی از شهروندان در خصوص اهداف و مزایای طرح و تلاش برای کاهش ابتلا به این ویروس گفت و گو کرد.

استاندار میزان رعایت صنوف و توجه مردم به دستورالعمل های ستاد ملی و استانی را در روزهای نخست اجرای طرح سراسری اعمال محدودیتها رضایت بخش عنوان کرد و از مردم استان به دلیل توجه به دستورالعمل های ستاد ملی و استانی کرونا و قرارگاه عملیاتی تقدیر کرد.

 وی با تاکید بر بسیج همه امکانات برای پیشگیری و مقابله با کرونا، تصریح کرد: پشتیبانی نیروهای اجرایی ،سازمان ها و نهادها، همکاری نیروهای سپاه، بسیج، هلال احمر و کادر بهداشت و درمان در صدد اجرای دقیق این طرح در سطح شهرهای ۱۸ گانه ، بخش ها و روستاهای استان در دستور کار قرار دارد.

نماینده ارشد اجرایی استان، بیان کرد: در راستای اجرای هدفمند این طرح تمام مراکز  آموزشی(آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و …) در کل استان به طور کامل تعطیل است.

کلانتری تصریح کرد: همچنین آیین‌ های فرهنگی، اجتماعی، نماز جمعه، مراسم های آئینی و مذهبی در کل استان با هدف کاهش و قطع  زنجیره بیماری کرونا تعطیل هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.