بسیج نماد تاب آوری ملت تاریخ ساز ایران است

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج سرمایه عظیم و تمام ناشدنی اسلام و ایران سرافراز است که تاب آوری و استقامت ملت تاریخ ساز ما را رقم زده است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حسین کلانتری روز شنبه با صدور پیامی هفته بسیج را گرامی داشت و گفت: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

وی ادامه داد: هفته بسیج، بزرگداشت جانفشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است.
بسیج فهم درست و یک جوشش درونی و خروش تاریخی است که با ظهور اسلام تولد یافته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین تاکید کرد: در تایید این مفهوم بلند همین بس که مقام معظم رهبری می‌فرماید که بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود.

وی آورده است: الهی بودن اندیشه بسیجی در کلام امام عزیزمان به زیبایی هر چه تمام تر تبلور یافته و آن را لشکر مخلص خدا می خواند که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند.

کلانتری ابراز داشت: نقش ممتاز و برجسته بسیج در دوران دفاع مقدس آنچنان نمودی داشت که جهانیان را شگفت زده کرد و این محقق نگردید الا به خاطر عشق و فداکاری بسیج و بسیجی به ذات مقدس اسلام عزیز بود.

وی ادامه داد: زیبایی ترسیم پیوند میان بسیجیان عزیز و امام عصر( عج) از نگاه مقام معظم رهبری به گونه ای است که آن را پیوند ناگسستنی و همیشگی می‌داند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این مقاومت جانان دشمن را از عقب نشینی و تسلیم شدن ملت بزرگ نا امید ساخته است و بدون تردید بلند اندیشی امام راحل (ره) چراغ راه آینده کشور شده است که می فرماید: اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید.

وی در پایان این پیام آورده است: اینجانب مفتخرم که فرصت را مغتنم شمرده و در آغاز هفته بسیج، فرارسیدن پنجم آذر ماه مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج را محضر همه بسیجیان مخلص و فداکار به ویژه خواهران و برادران عزیز بسیجی ام در سرتاسر استان کهگیلویه و بویر احمد تبریک عرض نمایم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.