اخبار کوتاه از استان کهگیلویه و بویراحمد

چکیده: گچساران - ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت گفت: هفت نفر پزشک متخصص و عمومی به کادر درمان مراکز درمانی شهری و روستایی این شهرستان افزوده شد.

آرش حسنی اظهار داشت:پزشکان عمومی در مراکز شهیدبهشتی،بوستان،چاه تلخ،آبدهگاه و بیمارستان باشت مشغول به خدمت شده اند.

وی بیان کرد:همچنین ۲ نفر پزشک متخصص رادیولوژی و داخلی به کادر درمان این شهرستان اضافه شده اند.

حسنی عنوان کرد:هم اکنون سه نفر پزشک عمومی در مرکز درمانی شهیدبهشتی، ۲ نفر در بیمارستان ۳۲ تختخوابی و مراکز درمانی بوستان،چاه تلخ و آبدهگاه هر کدام یک پزشک خدمت می کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت تصریح کرد:۱۴ پزشک متخصص در رشته های مختلف از جمله عفونی، مغز و اعصاب،زنان،چشم،ارتوپدی،قلب وعروق،اعصاب و روان، داخلی،اطفال و رادپولوژی در این شهرستان خدمت می کنند.

یاسوج- ایرنا- مسؤول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک فیلم کوتاه داستانی به نام «از وقتی رفتی» با موضوع همدلی، مواسات و کمک های مؤمنانه در این استان تولید شد.

اکبر آیین روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تولید این فیلم کوتاه داستانی ۶ دقیقه ای با حمایت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

وی افزود: کارگردانی این فیلم کوتاه داستانی بر عهده نسیم سهیلی است.

مسؤول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از تولید این فیلم کوتاه داستانی کمک به تحقق هر چه بهتر بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد همدلی و کمک های مؤمنانه و گسترش روزافزون فرهنگ مواسات در جامعه است.

آیین عنوان کرد: واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه تاکنون آثار فاخر و ارزشمندی تولید و عرضه کرده است.

وی ابراز داشت: عوامل ساخت این فیلم کوتاه داستانی شامل ابوالفضل غلامی و مخدره شفیعی راد بازیگر، نسیم سهیلی نویسنده، عزیز فرخانی مدیر فیلمبرداری، احمد محمدی و هاشم امینی صدابردار و مرتضی فدایی تدوینگر است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.