پایبند نبودن به تعهد زمانی در اجرای طرح ها مسأله ساز شده است

چکیده: یاسوج- ایرنا- سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایبند نبودن پیمانکاران به تعهد زمانی در اجرای برخی طرح های عمرانی این استان مسأله ساز شده و مشکلات متعددی را ایجاد کرده است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، احد جمالی روز سه شنبه در نشست شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: برخی از مسائل و مشکلات  ایجاد شده شامل فرسایشی شدن طرح های عمرانی این استان، افزایش هزینه های اجرا و تأخیر در بهره مندی مردم استان از مزایای آنهاست.

وی افزود: نظارت همه جانبه و مستمر بر تمامی مراحل اجرای طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد، کیفیت بخشی به آنها، استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب و استاندارد، رعایت اصول فنی و آزمایش کردن مصالح ساختمانی در آزمایشگاه های معتبر ضروری است.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: لازم است که اجرای طرح های عمرانی استان به پیمانکاران خوش سابقه،  توانمند و دارای اهلیت واگذار و در این زمینه نیز با توجه به بزرگی و حجم کار یک سطح بندی انجام شود.

جمالی عنوان کرد: در این صورت اجرای طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد با مشکل خاصی مواجه نشده و با کیفیت مطلوب در مدت زمان تعهد شده نیز تکمیل و به بهره برداری می رسند.

وی ابراز داشت: پیشنهادها و راهکارهای لازم برای رفع معایب، نواقص و ایرادهای طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به طور مستند از سوی دستگاه های مجری و نظارتی استان ارائه شود.

۱۸ طرح عمرانی شهرستان های گچساران و باشت در زمینه های مختلف که مشکلات و نواقص آنها پس از بازدیدهای میدانی اعضای کارگروه نظارت شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد مستندسازی شده بود در این نشست بررسی و تصمیم های لازم برای رفع معایب و ایرادهای آنها گرفته شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.