۱۷ میلیارد ریال وام به دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۷ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان اختصاص یافت که در آینده ای نزدیک به آنان پرداخت می شود.

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از این اقدام حمایت تحصیلی از دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد  امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند این تسهیلات قرض  الحسنه را دریافت کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: میزان پرداخت این تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان زیر پوشش  کمیته امداد استان در مقطع تحصیلی کارشناسی ۵۰ میلیون ریال، کارشناسی ارشد ۱۰۰ میلیون ریال و دکترا نیز تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال  است.

مبشری عنوان کرد: ارائه انواع خدمات فرهنگی به دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد یکی از اصلی ترین  برنامه ‌های این نهاد حمایتی است.

وی ابراز داشت: علاوه بر تسهیلات قرض الحسنه مبالغی نیز در طول سال با عنوان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می شود.

مبشری گفت: هم اینک یک هزار و ۹۶۰ دانشجوی پسر و دختر از حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بهره مند هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.