اخبار کوتاه از گچساران و باشت

چکیده: گچساران- ایرنا- مدیرشرکت توزیع برق باشت گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۰ فقره انشعاب برق غیرمجاز در مناطق شهری و روستایی این شهرستان جمع آوری شده است.

احمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به دلیل مهاجرت های صورت گرفته ، بالا بودن دمای هوا و ساخت و سازها برخی از شهروندان از برق غیرمجاز استفاده می کنند.
وی ناپایداری ، نوسانات ، افت ولتاژ ، پارگی شبکه و سوختن وسایل برقی را از پیامدهای استفاده از انشعاب های غیرمجاز ذکر کرد.

مدیرشرکت توزیع برق باشت تصریح کرد: ۲ تیم در این شهرستان برای شناسایی انشعاب های غیرمجاز ر مناطق روستایی و شهری فعالیت دارند..

رضایی تعداد مشترک برق در این شهرستان را نیز ۹ هزار و ۳۰۰ مشترک عنوان کرد.

آغاز طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی دردوگنبدان

شهردار دوگنبدان از آغاز اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی خطوط حمل و نقل درون شهری در این شهر خبر داد.

مسعود ظفری افزود: این طرح به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا با اعمال فاصله‌گذاری فیزیکی و پرهیز از رد و بدل شدن پول نقد اجرا شده است.

وی  پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی را نیازمند نصب یک برنامه کاربردی با نام پولک بر روی گوشی های تلفن همراه  اعلام کرد و افزود: نصب این نرم‌افزار بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند رایگان است.

پیشرفت ۵۰درصدی مجتمع گردشگری تپه نورالشهدای گچساران

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستیباشت از پیشرفت ۵۰درصدی مجتمع گردشگری تپه نورالشهدای مرکز این شهرستان خبر داد.

صادق ماندنی‌زاده با بیان اینکه این طرح از سوی بخش خصوصی و حمایت اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این شهرستان در حال اجراست افزود: برای تکمیل این پروژه بزرگ گردشگری ۱۰میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت اختصاص داده شده است.

ماندنی‌زاده عنوان کرد: این شهرستان دارای ۳۰ زیرساخت گردشگری شامل اقامتگاه‌های بوم‌گردی، اردوگاه‌های تفریحی، سفره‌خانه‌های سنتی، واحدهای پذیرایی و سرویس‌های بهداشتی است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.