مشکل مسکن طلاب کهگیلویه و بویراحمد بررسی می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکل مسکن طلاب این استان به زودی در نشستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج بررسی و پیگیری می شود.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حسین کلانتری روز چهارشنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین علی جعفری مهر مدیرکل مرکز خدمات حوزه های  علمیه  کهگیلویه و بویراحمد  در یاسوج اظهار داشت: همکاری و تعامل مطلوبی بین مدیران اجرایی و نهادهای دولتی این استان وجود دارد.

وی افزود: باید از این ظرفیت مهم برای کاهش یا رفع هر چه بیشتر مشکلات حوزه های علمیه و طلاب کهگیلویه و بویراحمد استفاده بهینه  کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش و جایگاه ارزنده طلاب در ترویج امور مذهبی و مسائل فرهنگی، بیان کرد: بمنظور رفع دغدغه  و مشکل مسکن برخی از طلاب این استان برنامه ریزی و سیاستگذاری لازم در دستور کار قرار می گیرد.

کلانتری عنوان کرد: هفته آینده نشست شورای مسکن طلاب کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی و پیگیری مشکل مسکن آنان در دفتر  نماینده  ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج برگزار خواهد شد.

وی مشارکت همه جانبه متولیان امر برای ساماندهی و رفع هر چه سریعتر نیازهای طلاب کهگیلویه و بویراحمد از جمله مسکن را ضروری  دانست.

کلانتری ابراز داشت: اقدام ها، رایزنی ها و مکاتبه های لازم در زمینه تسهیلات مسکن طلاب کهگیلویه و بویراحمد نیز در آینده ای نزدیک  انجام می شود.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: یکی از مشکلات اساسی طلاب این استان به ویژه در شهر یاسوج  نداشتن  مسکن است.

حجت الاسلام و المسلمین علی جعفری مهر اظهار داشت: افزون بر ۷۰ درصد طلاب کهگیلویه و بویراحمد دارای مشکل مسکن هستند.

وی افزود: رفع این مشکل مهم نیازمند تدبیر و همت هر چه بیشتر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و دستگاه های اجرایی مربوطه است.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر بیان کرد: درخواست می شود که استاندار کهگیلویه و بویراحمد دستورات لازم برای پرداخت تسهیلات مسکن به برخی طلاب این استان و کمک اعتباری برای تکمیل ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان واقع در شهر یاسوج را صادر  کند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.