سیستم پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد توسعه یابد

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیستم پایش تصویری در این استان بیش از پیش توسعه یافته و بروز رسانی شود.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، احد جمالی روز سه شنبه در نشست کارگروه پایش تصویری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: استفاده از فناوری  های هوشمند و پیشرفته از جمله سیستم پایش تصویری می تواند نقش بسزایی در پیشگیری از ارتکاب انواع جرایم در این استان و نظارت هر چه بیشتر متولیان بر امور گوناگون ایفا کند.

وی افزود: پایش تصویری یک بحث مهم و حاکمیتی بوده و در راستای تأمین امنیت هر چه بیشتر قشرهای مختلف مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نظم، امنیت و آرامش زیربنای توسعه همه جانبه این استان بوده و  هوشمندسازی سیستم پایش نصویری استان نیز به تحقق بهتر چنین اموری کمک می کند.

جمالی عنوان کرد: امروزه در دنیا بحران های مختلف طبیعی، اجتماعی و ناامنی ها از طریق سیستم پایش تصویری پیشگیری، کنترل و مدیریت  می شوند.

وی ابراز داشت: برخی از مهمترین دستاوردهای سیستم پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد شامل افزایش ضریب امنیت، کاهش بروز  تخلفات، کنترل و روان سازی ترافیک و ارتقای سطح مدیریت مناطق شهری این استان خواهد بود.

جمالی گفت: دستگاه های اجرایی بهره بردار از سیستم پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد شامل شهرداری ها، نیروهای انتظامی و امنیتی  است.

وی اظهار داشت: این دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی فرمانداری ها و شرکت مخابرات استان راهکارهای لازم برای تقویت  روزافزون سیستم پایش تصویری را ارائه دهند.

جمالی افزود: پیشنهادها، کمبودها و مشکلات موجود در این زمینه به معاونت سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعلام شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.