تصمیم گیری درباره زمان شروع لیگ برتر فوتسال به فردا موکول شد

چکیده: مسئولان سازمان لیگ فوتسال قرار است فردا چهارشنبه درباره زمان برگزاری مسابقات لیگ فوتسال و خارج شدن از بلاتکلیفی جلسه ای را برگزار کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات لیگ برتر فوتسال قرار بود ابتدا از تاریخ اول آبان ماه آغاز شود و بعضی از تیم‌ها از شهریورماه تمرینات خودشان را آغاز کردند. با لغو مسابقات جام ملت‌های آسیا و شیوع ویروس کرونا لیگ برتر فوتسال همچنان بلاتکلیف بوده و مشخص نیست دقیقاً چه زمانی رقابت‌ها شروع می‌شود.
تداوم این بلاتکلیفی باعث اعتراض بعضی از باشگاه‌ها شده است. محمدحسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند روز گذشته در گفتگو با خبرنگار مهر تأکید کرد که این شرایط به هیچ عنوان راضی کننده نیست و احتمال دارد گیتی پسند تمریناتش را تعطیل کند و از مسابقات کنار بکشد.
این در حالی است که مسئولان سازمان لیگ فوتسال قرار است فردا چهارشنبه جلسه‌ای را با حضور توحید سیف برقی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال برگزار کنند تا تکلیف برگزاری لیگ مشخص شود.
در روزهای گذشته آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد که دلیل عدم آغاز مسابقات لیگ، تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و صادر نشدن مجوز از سوی این ستاد بوده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.