بولتون: بایدن می‌تواند همزمان تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند

چکیده: جان بولتون‌ گفت: بایدن گفته به توافق با ایران می‌خواهد برگردد. جو بایدن بعدا متوجه‌ می شود دنیا از سال ۲۰۱۶ به بعد خیلی تغییر کرده است. سیاست بایدن به مسیر اشتباهی خواهد رفت.

جان بولتون، مشاور‌ پیشین امنیت ملی امریکا در مصاحبه اختصاصی با بی‌بی‌سی‌فارسی در مورد تحریم‌هایی که ترامپ قصد دارد در روزهای باقیمانده‌ علیه ایران وضع کند نظرش را مطرح کرد.

جان بولتون‌گفت که، ترامپ فشار حداکثری را علیه ایران اعمال نکرد. خیلی از تحریم ها را که می‌توانستیم اعمال کنیم نکردیم. این شکستی‌ برای دولت او است.

جان بولتون در پاسخ به این سوال که،گفته می‌شود در هفتاد روز باقی مانده ترامپ هر هفته تحریم جدیدی علیه ایران وضع خواهد کرد و آیا آقای بایدن می‌تواند تحریم ها را بردارد؟ گفت که، بله اگر بایدن بخواهد می‌تواند همزمان تمام این تحریم‌ها را لغو‌ کند. ولی این نشان‌می‌دهد ترامپ سیاست حداکثری را تا الان اعمال نکرده است.

جان بولتون‌در بخشی از این مصاحبه گفت: بایدن گفته به توافق با ایران می‌خواهد برگردد. جو بایدن بعدا متوجه‌ می شود دنیا از سال ۲۰۱۶ به بعد خیلی تغییر کرده است. سیاست بایدن به مسیر اشتباهی خواهد رفت.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.