خفگی در غار پایان ماجراجویی مرگبار ۲ جوان ایوانی

چکیده: گزارش ماموران حاکی است که، این ۲ جوان یک دستگاه موتور برق را به همراه خود به داخل یک غار کوچک و طویل و صعب العبور به همراه تجهیزاتی از قبیل پیکور و ... در ارتفاعات کوه بانکول برده اند که به علت احتمالاً گاز گرفتگی دچار خفگی شده و در دم فوت شده‌اند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ایوان از مرگ ۲ جوان ایوانی در ارتفاعات کوه بانکول خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ شیرزاد فتحی گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر مرگ ۲ جوان ایوانی در ارتفاعات کوه بانکول، گروهی از مأموران پاسگاه سراب و پلیس آگاهی سریعاً به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: گزارش ماموران حاکی است که، این ۲ جوان یک دستگاه موتور برق را به همراه خود به داخل یک غار کوچک و طویل و صعب العبور به همراه تجهیزاتی از قبیل پیکور و … در ارتفاعات کوه بانکول برده اند که به علت احتمالاً گاز گرفتگی دچار خفگی شده و در دم فوت شده‌اند.

فتحی بیان کرد: سریعاً یگان‌های امدادی (هلال احمر شهرستان و استان) در محل حضور پیدا کردند، اما با توجه به صعب العبور بودن و ورودی بسیار سخت و باریک دهانه غار نیاز بیشتر به وسایل و تجهیزات جهت بیرون آوردن در داخل غار بود.

وی مطرح کرد: ماموران در محل، تا زمان بیرون آوردن اجساد توسط نیرو‌های امدادی و کمک ماموران حضور دارند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ایوان اظهار کرد: تحقیقات بیشتر در این زمینه جهت مشخص شدن علت فوت این ۲ نفر در دست بررسی است.

وی افزود: در صورت بیرون آوردن اجساد سریعاً به پزشکی قانونی جهت علت تامه مرگ انتقال داده می‌شوند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.