ترخیص خودروهای توقیفی به دفاتر پلیس + ۱۰ واگذار شد

چکیده: یاسوج - ایرنا - رییس پلیس راهور کهگیلویه گفت: ترخیص خودروهای توقیفی از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ انجام می شود و مالکان می توانند با مراجعه به این دفاتر نسبت به آزادسازی خودرو خود اقدام کنند.

سرهنگ سید مسعود جهان‌بین روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت:  رانندگانی که خودروی آنها توقیف شده است برای تحویل خودروی خود دیگر نیازی نیست به پارکینگ‌ها و مراکز اجراییات مراجعه کنند.

وی بیان کرد: پس از توقیف وسیله نقلیه قبض سفید پارکینگ توسط مأمور توقیف کننده تحویل متصرف و یا مالک می شود.
جهان‌بین تصریح کرد: در این مرحله متصرف یا مالک با در دست داشتن مدارک (قبض سفید پارکینگ، سند یا کارت، صورت وضعیت خلافی به همراه فیش پرداخت، کارت شناسایی معتبر و گواهینامه متصرف به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه و مدارک وی اسکن و اقدام به ثبت درخواست ترخیص می‌ کند.
وی اظهار کرد: پرونده ثبت درخواست شده از طریق سامانه پارکینگ دفاتر پلیس +۱۰ (حاوی مدارک اسکن شده) برای کاربران واحد ترخیص راهور کهگیلویه ارسال و پس از بررسی مدارک، پیامک ترخیص یا عدم ترخیص برای متصرف / مالک ارسال می‌شود.
جهان بین اضافه کرد: در صورتی که پرونده ارسالی از نظر واحد ترخیص راهور کهگیلویه مورد تأیید بوده پیامک حاوی مبلغ فیش پرداختی پارکینگ و جرثقیل برای متصرف یا مالک ارسال و پس از پرداخت آن جهت تحویل وسیله نقلیه به پارکینگ مراجعه کند.

وی گفت:  در این طرح پیش بینی می شود ۸۵ درصد از ثبت درخواست ترخیص الکترونیکی از طریق دفاتر پلیس +۱۰ انجام  و مابقی آن با دلایل کسری مدارک عودت می‌شود و به صورت حضوری انجام می‌شود.

۲ دفتر پلیس + ۱۰ در شهرستان کهگیلویه خدمات لازم را به متقاضیان ارائه می دهند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print