۳۳۹ کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

چکیده: گروه استان‌ها - فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۳۳۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک خودروی ال ۹۰ در جاده بابامیدان به یاسوج خبر داد.

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کیقباد مصطفایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با هماهنگی مرجع قضائی حین کنترل خودروهای عبوری در محور بابامیدان – یاسوج به یک دستگاه خودروی ال ۹۰ مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

وی افزود: راننده با بی‌توجهی به دستور پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها در نهایت خودرو نیز متوقف شد.

مصطفایی با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو ۳۳۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط کردند، خاطرنشان کرد: در این رابطه راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

وی ضمن قدردانی از اقدام به موقع مأموران پلیس کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای با سوداگران مرگ و باندهای قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام/۵۴۴/ ت

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print