حضور ۱۳ درصد دانش‌آموزان مازندرانی در مدارس

حضور ۱۳ درصد دانش‌آموزان مازندرانی در مدارسمدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: متوسط حضور دانش آموزان استان که به صورت حضوری در کلاس های درس مدارس شرکت می کنند ۱۳درصد است.

به گزارش ایسنا، علیرضا سعدی پور در نشست هم اندیشی مدیران مدارس سمپاد بابل که با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در دبیرستان پسرانه شهید بهشتی بابل برگزار شد، تصریح کرد: متوسط حضور دانش آموزان استان که به صورت حضوری در کلاس های درس مدارس شرکت می کنند ۱۳درصد است.

وی با بیان اینکه بیشترین درصد شرکت کنندگان حضوری مدارس در منطقه کجور و بندپی غربی است، افزود: اطلس شیوه های دسترسی دانش آموزان به روش های مختلف آموزشی باید به طور دقیق در تمام مدارس استان تهیه و مشخص شود که هر دانش آموزی با چه روشی به آموزش دسترسی دارد؛ نباید حتی یک دانش آموز از آموزش محروم بماند که اگر اینگونه شود ما باید در پیشگاه الهی پاسخگو باشیم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با بیان اینکه باید مشکلات دسترسی دانش آموزان به آموزش مجازی حل شود، گفت: در زیست بوم جدیدی که قرار داریم باید تدبیر کرده و با اولویت سلامت دانش آموزان به سلامت از این مرحله حساس عبور کنیم،مشکلاتی که در زمینه دسترسی دانش آموزان وجود دارد را از طرق مختلف از جمله ظرفیت های استانی و ملی پیگیری خواهیم کرد.

“علی کریمی فیروزجایی” با اشاره به اهمیت مدارس تیزهوشان افزود: توجه ویژه به مدارس استعدادهای درخشان که کانون مهم تولید انسان های بزرگ است باید مورد توجه باشد، افرادی که در این مدارس رشد می یابند آورده های بزرگی برای کشور دارند که بسیار قابل ارزش بوده و حتی قابل قیمت گذاری نیست.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.