معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد

چکیده: گروه استان‌ها- معاون هماهنگی امور عمرانی کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد و احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با حفظ سمت این مسئولیت را بر عهده گرفت.

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز به صورت رسمی از مسئولیت خود خداحافظی کرد تا احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با حفظ سمت به عنوان جانشین وی معرفی شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عزیز فیلی معاون سابق را مدیری جهادی، مردمی و ملی دانست و گفت: مهندس فیلی عنصری موفق و تاثیرگذار در بدنه مجموعه استانداری بودند.

حسین کلانتری در آئین تکریم معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج)، افزود: فیلی مدیری بوده که با تمام راه‌های ایران آشنایی دارد و در تمام دوران خدمت با صداقت، پاکدستی و چشم پاکی خدمتگزار مردم بود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شناخت و آشنایی ما با وی مربوط به سال های گذشته است، عنوان کرد: در مدیریت همواره فردی بودند که حرف نمی زدند بلکه با عمل اثبات می کردند.

گفتنی است در این آئین دارا کریمی نژاد مدیرکل روستایی استانداری به نمایندگی از مجموعه عمرانی و مقدم شهردار یاسوج به نمایندگی از جامعه شهرداران به ایراد سخن پرداختند و از خدمات مهندس فیلی تقدیر کردند.

در این آئین احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت عمرانی استانداری معرفی شد.

انتهای پیام/ ت

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print