نماز جمعه یاسوج برگزار نمی‌شود

چکیده: گروه استان‌ها- ستاد برگزاری نماز جمعه یاسوج با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی نماز جمعه این شهر به صورت عمومی برگزار نمی‌شود.

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ستاد برگزاری نماز جمعه یاسوج در اطلاعیه‌ای اعلام کرد است؛ با توجه به تداوم شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی نماز جمعه در شهر یاسوج به صورت عمومی برگزار نمی‌شود.
 
در این اطلاعیه آمده است، بر اساس تدابیر اتخاذ شده از سوی مسئولان و مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا ویروس با توجه به تداوم شیوع کرونا و این که سلامت شهروندان برای ستاد نماز جمعه از اهمیت والایی برخوردار است، مقرر شد به منظور حفظ سلامت شهروندان محترم تا اطلاع ثانوی نماز جمعه در شهر یاسوج به صورت عمومی برگزار نشود.

از تمامی شهروندان محترم درخواست داریم همگی برای ریشه کن شدن این بیماری، توصیه‌های مسئولان بهداشت و درمان را به صورت کامل رعایت کنند و به هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کنند.

امیدواریم با توسل و تضرع مومنین به درگاه الهی شاهد بهبود شرایط و رخت بر بستن کرونا ویروس منحوس باشیم و چشم همه ما به جمال مومنان در نمازهای جمعه و جماعت، مجالس دعا و مناسک جمعی مردم متدین و خداجوی روشن شود.

انتهای پیام/ح

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print