کشف بیش از ۳۰ میلیون تومان اسکناس تقلبی در اردستان اصفهان

فرمانده انتظامی اردستان خبر داد که بر اساس شاخص‌های کارنامه یگانی، پلیس ۱۱۰ اردستان امسال چند رتبه برتر را در استان اصفهان کسب کرده است.

به گزارش ایسنا؛ غلامرضا هاشمی زاده، امروز (پنجشنبه _ یکم آبان) در دیدار با مسئولان شهرستان اردستان در فرماندهی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی اردستان امسال با خدمات شبانه روزی که انجام داد صاحب چند عنوان برتر در استان اصفهان شد.

وی ادامه داد: با خدماتی که کارکنان نیروی انتظامی اردستان انجام دادند، بر اساس شاخص‌های کارنامه یگانی، پلیس ۱۱۰ اردستان امسال رتبه برتر استان اصفهان را کسب کرد و عملکرد مطلوب پلیس ۱۱۰ اردستان سبب شده تا شاهد افزایش جرایم در شهرستان نباشیم.

فرمانده انتظامی اردستان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی شهرستان اردستان در اجرای «گشت رضویون» که به منظور ناامن کردن محلات برای توزیع کنندگان مواد مخدر، سارقین و متخلفین، همراه با مشارکت بسیجیان ناحیه مقاومت انجام می‌گیرد حائز رتبه برتر شد.

هاشمی زاده، یکی از هدف‌گذاری‌های نیروی انتظامی را صیانت از پرسنل و خانواده‌های آن‌ها دانست و گفت: شهرستان اردستان در این بخش نیز رتبه برتر استان را کسب کرده است.

به گزارش ایسنا، وی یادآور شد: پلیس مسئول مقابله با ناهنجاریها و ناپاکی‌ها در جامعه است تا امنیت و آرامش را به عموم جامعه هدیه دهد، از این رو به طریق اولی باید خود نیز الگو و مظهر پاکی باشد و مقتدرانه از عملکرد صحیح مأموران دفاع کنند.

فرمانده انتظامی اردستان، با بیان اینکه برای ایجاد امنیت پایدار در جامعه، مشارکت آحاد مردم لازم است و امنیت پایدار با همراهی مردم و مسئولان میسر می‌شود، گفت: بخشداران و دهیاران شهرستان اردستان بیشتر از دیگر مسئولان منطقه پلیس اردستان را همیاری کردند و توانستیم در یک سال گذشته، موضوع پایش تصویری در روستاها را ۱۰۰ درصد افزایش دهیم.

هاشمی زاده، با اشاره به اینکه تلفن ۱۱۰ سریع‌ترین راه ارتباطی مردم با پلیس است، اعلام کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت تماس شهروندان است.

​​​​​​ فرمانده انتظامی اردستان در ادامه با اشاره به فعالیت‌های پلیس در هفته ناجا توضیح داد: کاراگاهان پلیس آگاهی روز گذشته با استفاده از مشارکت مردمی در حین گشت زنی یک دستگاه خودرو سورای پژو ۴۰۵ با دو نفر سرنشین را متوقف کند و مورد بازرسی قرار بدهد که در این بازرسی تعداد ۳ هزار برگ اسکناس ۱۰۰ هزار ریالی جعلی، یک دستگاه تشخیص اسکناس و یک برگ تراول جعلی ۵۰۰ هزار ریالی را کشف و ضبط و به همراه دو نفر متهم و خودرو به یگان انتظامی منتقل کرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.