کهگیلویه و بویراحمد| ۱۲هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اهداء شد

چکیده: گروه استان‌ها_ مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ هزار و ۱۹۳ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند اهداء شد.

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج و به‌نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری اظهار داشت: به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) ۱۲ هزار و ۱۹۳ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند و تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

وی ارزش این تعداد لوازم‌التحریر را دو میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تاکنون ۸ هزار و ۸۳۲ بسته توزیع و مابقی نیز به‌زودی توزیع می‌شود و در مجموع ۱۲ هزار و ۱۹۲ دانش آموز و یک هزار و ۹۶۰ دانشجو تحت حمایت از خدمات فرهنگی این نهاد در سال بهره‌مند می‌شوند.

مبشری ضمن تقدیر از خیران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)، بیان کرد: این ستاد در زمینه کمک به دانش‌آموزان نیازمند نسبت به تهیه لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند مناطق محروم اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان مددجوی این نهاد و فراهم کردن شرایط ادامه تحصیل برای آن‌ها و همچنین مراقبت‌های تحصیلی از اولویت‌های اصلی و مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد است.

مبشری تأکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و با توجه به اینکه مدارس به‌صورت مجازی برگزار می‌شود در حال حاضر بیشترین نیاز دانش‌آموزان جامعه هدف ما، وسایلی ازجمله گوشی تلفن همراه و تبلت است که در این خصوص امیدواریم با همکاری خیران نیکوکار بتوانیم نیاز این دانش‌آموزان را برآورده کرده و شرایط را برای ادامه تحصیل آن‌ها را فراهم کنیم.

انتهای پیام/ ت

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print