یاسوج| جاده ملی پاتاوه-دهدشت تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد

چکیده: گروه استان‌ها- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های دولت تا پایان امسال پروژه ملی جاده پاتاوه-دهدشت افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حسین کلانتری در نشست شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌ها برای تحقق توسعه، اظهار‌‌ داشت: در برخی از موارد، دیگر استان‌ها از ما جلوتر هستند و این نباید دلیلی برای ضعیف پنداری و نادیده گرفتن پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها باشد.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با کار کارشناسی، مشارکت و فعالیت همگانی و همچنین تکیه بر ظرفیت‌ها می‌توانیم در برخی از شاخص‌ها در رتبه‌های برتر کشوری باشیم.

کلانتری خاطر‌نشان کرد: هزار پروژه در حوزه راه در کشور داریم که تعداد ۱۱۰ پروژه برای افتتاح تا پایان سال مشخص شده‌اند و در این تعداد پنج پروژه طلایی وجود دارد که سه پروژه آن تکمیل شده‌اند و خوشبختانه یکی از مهمترین این پروژه‌ها، جاده پاتاوه به دهدشت است.

وی تصریح کرد: در برخی از پروژه‌های عمرانی نظیر آب، برق، گاز و مسکن ملی در استان پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته‌ و بی‌شک با تکیه بر ظرفیت‌ها توانایی رشد بیشتری نیز وجود دارد.

عالیترین مقام اجرایی در استان با ابراز نگرانی از برخی رتبه‌های مصرفی کشور نسبت به میانگین جهانی گفت: با کار کارشناسی و فنی باید از چنین معضلاتی جلوگیری کرد و دستگاه‌های اجرایی در استفاده از ۲۰ درصد انرژی خورشیدی همت کنند.

کلانتری با اشاره به موضوع طرح درآمد‌زایی از طریق ایجاد نیروگاه خورشیدی توسط مددجویان کمیته امداد، بیان کرد: این طرح علاوه بر کمک به اقتصاد کشور باعث ایجاد اشتغال و درآمد برای قشر محروم جامعه می‌شود.

کلانتری تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی در موضوع مولد سازی همت کنند، چرا که این موضوع به عنوان قانون و تکلیف تعریف شده می‌باشد و هر دستگاهی در اجرای آن کوتاهی کند، قطعاً برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/۵۴۱/ت

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print