توییت نتانیاهو بعد از بازدید شخصی از کشتی تجاری امارات در بندر حیفا

نتانیاهونخست‌وزیر اسرائیل امروز، دوشنبه به بندر حیفا در شمال رفت تا شخصا از دومین کشتی باری امارات در بندر حیفا بازدید کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز از اسکله K محل لنگر انداختن کشتی امارات در بندر حیفا بازدید کرد.

نتانیاهو با انتشار توییتی به زبان عربی این روز را “تاریخی” خواند و نوشت: این ثمره صلحی است که شهروندان اسرائیلی از آن برخوردار شده‌اند.

وی افزود: ما روی کشتی ایستاده‌ایم که از امارات به اینجا آمده است و حامل کانتینرهای زیادی است. درباره محموله این کانتینرها سؤال کردم و به من گفتند این کانتینرها حامل ماشین لباسشویی هستند که قیمت این وسیله را در اسرائیل کاهش می‌دهد. این کانتینرها همچنین حامل لوازم برقی و مواد غذایی هستند و هر چیزی که وارد اینجا می‌شود از هزینه معیشتی مردم می‌کاهد.

نتانیاهو در ادامه گفت: صلح در مقابل صلح و اقتصاد در مقابل اقتصاد.

وی همچنین ابراز خرسندی کرد که رژیم صهیونیستی به یک چهار راه اصلی دریایی و هوایی تبدیل شده است.

نتانیاهو همچنین ادامه داد: اسرائیل اکنون به یک چهار راه هوایی – دریایی و هوایی تبدیل شده است و اکنون می‌توان از طریق هوایی به تمامی جهت‌ها بر فراز عربستان و اردن پرواز کرد این یک موضوع مهم و بزرگ است.

اولین کشتی تجاری امارات حامل اجناس مختلف دوشنبه گذشته وارد بندر حیفا شد. اولین کشتی مستقیما از بندر جبل علی در دبی با اسم “MSC-Paris” وارد بندر حیفا شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.