تائوس؛ معرفی یکی از کوچکترین کراس اوورهای فولکس واگن برای برزیل! (+عکس)

چکیده: تهویه دو نقطه ای ردیف جلو، سیستم صوتی با ۸ بلندگو، گرم کن فرمان، تنظیم برقی صندلی راننده، نورپردازی هوشمند داخلی و ... از دیگر امکاناتی است که برخی از آنها در حالت آپشن ارائه می شوند.

عصر ایران– تائوس برندی فعال در گروه فولکس واگن است که نخستین بار در اکتبر ۲۰۱۸ و با نام Tharu برای بازار چین معرفی شد. اما از اکتبر ۲۰۲۰ با نام تائوس در امریکای شمالی و جنوبی نیز عرضه شد.

این محصول که از منظر کلاس بدنه در گروه کراس اوورهای کامپکت قرار دارد و در برخی از نقدهای خودرویی به عنوان کوچکترین کراس اوور فولکس واگن معرفی می شود.

به تازگی تصاویری از مدل ۲۰۲۲  این محصول منتشر شده که نسخه ویژه بازار تائوس خواهد بود و تفاوت های جزئی با نمونه ویژه آمریکای شمالی دارد. از جمله تغییرات مذکور می توان به دیفیوزر بامپر(سپر) جلو، تغییراتی سبک در طراحی بامپر و مهمترین تفاوت که به حضور یک نوار ال ایی دیی در طول گریل(جلوپنجره) مربوط می شود.

در قسمت کابین تفاوتی بین مدل های مناطق مختلف وجود ندارد. یک نمایشگر دیجیتال ۸ اینچی جایگزین نشانگر سنتی آمپر شده و در حالت آپشن ارائه می شود. نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی نیز تراکم پیکسلی مناسبی برای نمایش تصاویر باکیفیت دارد.

تهویه دو نقطه ای ردیف جلو، سیستم صوتی با ۸ بلندگو، گرم کن فرمان، تنظیم برقی صندلی راننده، نورپردازی هوشمند داخلی و … از دیگر امکاناتی است که برخی از آنها در حالت آپشن ارائه می شوند.

اما مهمترین تفاوت این خودرو در آمریکای شمالی و لاتین به نوع پیشرانه مربوط می شود. در نسخه آمریکای شمالی از موتور جدید ۱٫۵ لیتری تی اس آی ۱۵۸ اسب بخاری استفاده شده اما در نمونه ویژه بازار برزیل موتور قدیمی تر ۱٫۴ لیتری تی اس آی با ۱۵۰ اسب بخار خروجی ارائه می شود.

نمونه برزیل از جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد و فعلا خبری از سامانه تمام چرخ محرک و جعبه دنده اتوماتیک برای این محصول مورد تایید قرار نگرفته است.

بیشتر بخوانید:

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. نگار گفت:

    سلام. از سایت زیبای شما دیدن کردم . سایت بسیار خوبی دارین.
    سپاسگذارم اگر از بخش های مختلف سایت من بازدید کنید و نظرتون رو برای بهتر شدن سایتم بدهید
    خانه چین
    https://www.khanecheen.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.