نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد: از تحریم‌های ظالمانه و تاریخی دشمن به سلامت عبور خواهیم کرد

چکیده: گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به خواست خداوند در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری از این گذر تاریخی به سلامت عبور خواهیم کرد.

به گزارش توازن به نقل از خبرگری تسنیم از یاسوج، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری و مدیرعامل بنیاد مهدودیت استان با نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

سید‌علی صالح موسوی‌اعظم مدیرعامل بنیاد مهدودیت کهگیلویه و بویراحمد در این ‌نشست ‌اظهار داشت: بنیاد مهدودیت چون ردیف بودجه‌ای ندارد مبلغی از بودجه‌های فرهنگی به یکی از اداراتی که بنیاد معرفی کند یا سازمان مدنظر داشته باشد اختصاص می‌دهد تا برای برگزاری برنامه‌های ۹ ربیع به بنیاد مهدودیت تعلق گیرد.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از سلایق مختلف بنیاد مهدویت تحت نظارت نماینده ولی فقیه اداره می‌شود، عنوان کرد: عده‌ای به‌عنوان هسته مرکزی و شورای سیاست‌گذاری بنیاد مهدودیت در هر استانی فعالیت دارند.

موسوی‌اعظم ابراز کرد: یکی از  مواردی که مورد توجه است ۹ ربیع آغاز امامت حضرت ولی‌عصر است، سال‌های قبل که کرونا نبود برنامه‌های این روز با حضور معنوی و مالی ادارات برگزار می‌شود اما امسال با توجه به شرایط و وضعیت کنونی نیازمند کمک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هستیم که هر ساله این سازمان همکاری خوبی با بنیاد مهدودیت داشته است.

مدیرعامل بنیاد مهدودیت کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر انجام خوب برنامه‌های ۹ ربیع‌الاول، ادامه داد: امیدواریم و تلاش می‌کنیم بنیاد آلوده به خط و خط‌بازی نشود.

علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با تبریک ماه ربیع‌الاول افزود:  فشارها و تحریم‌های ظالمانه علیه ملت انقلابی ایران نمی‌تواند در اراده مردم و دولت خللی ایجاد کند‌. دولت مصمم است با همه مشکلات موجود نسبت به معیشت و رونق اقتصادی تلاش کند.

وی همچنین هدف از این دیدار را کمک به اعتبار نهادهای مذهبی، دینی و فرهنگی استان عنوان کرد و گفت: یکی از حوزه‌های فرهنگی بنیاد مهدویت است و چون ردیف بودجه‌ای ندارد مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در اختیار یکی از نهادهای فرهنگی قرار می‌گیرد تا در آستانه ۹ ربیع برنامه‌های این بنیاد انجام شود.

آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان ضمن تشکر و قدردانی از رئیس و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به جهت کمک و مساعدت‌های لازم به نهادهای مذهبی و دینی در استان گفت: استقامت و پاسداری مردم انقلابی در برابر توطئه‌ها و تحریم‌های ظالمانه دشمن قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: به خواست خداوند در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری از این گذر تاریخی به سلامت عبور خواهیم  کرد.

انتهای پیام/۵۴۴/ی

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print