رعایت فاصله درستاد انتخاباتی رقیب ترامپ (+عکس)

چکیده: بر خلاف ترامپ و ستاد و حامیان او که اهمیتی به رعایت موازین پیشگیری از کرونا نمی دهند، بایدن و ستاد او تلاش دارند موازین پیبشگیری از شیوع کرونا را به دقت اجرا کنند.

بر خلاف دونالد ترامپ که به رغم ابتلا به کرونا در بیشتر اعضای ستاد انتخاباتی و کارکنان کاخ سفید، اهمیتی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا نمی‌دهد، اما ستاد رقیب اصلی او “جو بایدن” تلاش دارد همه پروتکل‌های بهداشتی از جمله زدن ماسک، اجتناب از تجمع و رعایت فاصله فیزیکی را در جریان گردهمایی‌های کارزار انتخاباتی به اجرا بگذارد.

به گزارش عصرایران، اندکی بیش از ۲ هفته مانده به روز انتخابات سرنوشت ساز ۳ نوامبر ۲۰۲۰  آمریکا (۱۳ آبان ۱۳۹۹) سفرهای انتخاباتی و تبلیغاتی ۲ رقیب اصلی انتخابات آمریکا به ایالت‌های رقابتی (ایالت‌هایی که فاصله آرای بین ۲ نامزد در آنجا نزدیک است) ادامه دارد و ۲ نامزد می‌کوشند آرای خود را افزایش دهند.

یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های این دوره از انتخابات آمریکا تاثیر گردهمایی‌های انتخاباتی بر افزایش شیوع ویروس کروناست.

دونالد ترامپ و ستاد او به این دغدغه توجه چندانی به این خطر نشان نمی‌دهند و در غالب گردهمایی‌های انتخاباتی رییس جمهوری آمریکا علاقه‌مندان و هواداران او  بدون زدن ماسک و رعایت فاصله فیزیکی حضور می‌یابند؛ اما در ستاد انتخاباتی بایدن از همان روزهای نخست پس از پیدایش کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سرلوحه فعالیت‌ها قرار گرفته و به نظر می‌رسد رعایت این پروتکل‌ها تبدیل به یک ابزار تبلیغاتی برای نشان دادن وجه تمایز بایدن از ترامپ درآمده است.

در مقابل حتی دونالد ترامپ تاکنون بارها رعایت موازین بهداشتی از سوی رقیبش را به باد انتقاد گرفته و ماسک زدن بایدن را تمسخر کرده است.

تصاویر زیر از فعالیت‌های ستاد انتخاباتی بایدن و سفرهای انتخاباتی او طی روزها و هفته‌های اخیر است که در قالب یک آلبوم تصویری در خبرگزاری رویترز با عنوان” رعایت فاصله گذاری در ستاد انتخاباتی بایدن” منتشر شده است:

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.