بی توجهی به ورزش و بیت المال در «کبگیان»/ زمین فوتبال یا منطقه حفاظت شده!+تصاویر

چکیده: گروه استان‌ها- مجموعه ورزشی «چیتاب» مرکز بخش کبگیان شهرستان بویراحمد بعد از ۲۰ سال بلااستفاده مانده که درست مصداق بی توجهی به بیت المال و ورزش است.

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ۲۰ سال پیش مجموعه ورزشی در چیتاب مرکز بخش کبگیان واقع در ۳۵ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد احداث شده که هنوز بلاتکلیف مانده و مجموعه اداری آن دیگر فرسوده شده است.

ساختمان اداری و حصار مجموعه ورزشی چیتاب احداث شد ولی به دلیل اجرای چمن، در ۲۰ سال اخیر از این مجموعه ورزشی حتی یک روز استفاده نشده در حالی جوانان روستا برای انجام فعالیت‌های ورزشی مجبور به سفر به یاسوج هستند.

یکی از اهالی بخش کبگیان می‌گوید: ۲۰ سال از اهدای زمین توسط مردم و احداث مجموعه ورزشی می‌گذرد ولی تاکنون یک توپ در این زمین پرتاب نشده و عمر ساختمان اداری آن نیز تمام شده است.

پور مظفر از بی توجهی و بی مهری مسئولان به ورزش در این بخش ابراز گلایه کرد و افزود: انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر برای راه اندازی نمایندگی اداره ورزش و جوانان در بخش کبگیان تدبیری کنند.

مهدی روایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده و پیگیری نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی بزودی عملیات اجرایی چمن مصنوعی فوتبال در بخش کبگیان آغاز می‌شود.

وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران , وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران , وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران , وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران ,

انتهای پیام/۵۴۱/ی

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print