جدیدترین خبرها

طرح توانا به صورت مجازی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- رئیس پارک علم و فن آوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله دوم کارگاه آموزشی آشنایی با فضای کسب و کار (توانا) روزهای چهارشنبه و جمعه ۹ و ۱۱ مهرماه برگزار می شود.

اشتراک گذاری
08 مهر 1399
کد مطلب : 415018

سید شمس الدین هاشمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره  از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آنلاین و به صورت مجازی است و علاقه مندانی که مرحله اول دوره را گذرانده اندمی توانند در آن شرکت کنند.

وی افزود: مرحله نخست این کارگاه بهمن ماه سال ۹۸ با حضور بیش از ۷۰ شرکت کننده در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

 رئیس پارک علم و فن آوری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دوره های آموزشی ارتقای توانمندیهای کار آفرینانه دانشجویان با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف  در دو مرحله برنامه ریزی شده بود که دوره اول آن در روزهای پایانی بهمن ماه ۹۸ انجام شد.

هاشمی ابراز داشت: پس از شیوع بیماری کرونا در کشور و انجام اقدامات پیشگیرانه برگزاری مرحله دوم این طرح به سال ۹۹ موکول شد.

وی بیان کرد: در این دوره آموزشی ۵۰ ساعته که به طرح توانا موسوم است، مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کار آفرینی، مدل کسب و کار، نوشتن طرح کسب و کار، روش های بازاریابی و اصول و فنون مذاکره به شرکت کنندگان ارایه می شود.
این دوره آموزشی با توجه به تجربه مرکز کار آفرینی شریف و متناسب با مهمترین نیازهای دانشجویان طراحی شده است و با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرایی می شود.

رئیس پارک علم و فن آوری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد جز جوانترین پارک های کشور است که در سه سالی که از افتتاح این پارک می گذرد اقدامات خوبی در آن انجام شده و فناوران و صاحبان ایده نیز به خوبی از آن استقبال کرده اند.

هاشمی افزود: با توجه به نگاه ویژه دولت به اقتصاد دانش بنیان ،شرکت های پارکی نیز از حمایت های خاصی برخوردار شده اند.

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد جز جوانترین پارک های کشور است که در سه سالی که از افتتاح این پارک می گذرد اقدامات خوبی در آن انجام شده و فناوران و صاحبان ایده نیز به خوبی از آن استقبال کرده اند.

با توجه به نگاه ویژه دولت به اقتصاد دانش بنیان ،شرکت های پارکی نیز از حمایت های خاصی برخوردار شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.