اطلاعیه دفتر تاجگردون پس از تایید اعتبارنامه در کمیسیون تحقیق

چکیده: دفتر غلامرضا تاجگردون طی بیانیه ای از صبر مردم گچساران و باشت قدردانی نمود و از آنان خواست تا این مهم را همچنان ادامه دهند.

بسمه تعالی

انما یوفی الصابرون اجرهم بغیر حساب…

“همانا پاداش صابران بی حساب به آنان عطا می‌شود.”

بالاخره خداوند پاداش صبر و مقاومت مردمی رنج‌دیده اما باغیرت و وفادار را به آنان عطا کرد. صبر و مقاومتی که تا به امروز ثمره‌اش در طول این چهار دهه مشمول این نظام اسلامی‌شده و می‌شود! صبر و مقاومت این ملت در دوران هشت سال دفاع مقدس و دسیسه‌های رنگارنگ استکبار به‌ویژه تحریم‌های مستمر ظالمانه و ده‌ها فشار دیگر که چون کوهی استوار پشت سر رهبر و ولی امر خویش ایستادند و به فرمانش اقتدا کردند تا ایران اسلامی سرافراز بماند.

انتخابات یازدهم مجلس برای شما غیور مردان و شیر زنان باشتی و گچسارانی دائماً میدان صحنه‌های ناخوشایند از طرف برخی و بعضی گروه‌های سیاسی بود تا جایی که اعتبارنامهٔ منتخبتان را در معرض قضاوت گذاشته و تائید آن را به تأخیر انداختند و دیدگاه نمایندگان انقلابی را نسبت به وی در مسیر نامناسبی قرار داد. نهایتاً مشارکت همه‌جانبه رقبای شکست‌خورده با عوامل نفوذی و حتی رسانه‌های بیگانه برای عزیزانمان در کمیسیون تحقیق مسجل و بر بی‌گناهی و پاکی منتخبتان صحه گذاشت.

همشهریان و شهروندان عزیز باشتی و گچسارانی؛

همان‌گونه که مستحضرید روال قانونی و پیگیری مسائل این‌چنینی مستلزم صبر و بردباری از جانب شما و دقت وبی طرفی و جلوگیری از تضییع حق مردم از جانب مجلسیان بوده و هست که تا به الآن ختم به خیر گردیده است! اما با توجه به ادامهٔ این روند در صحن مجلس توسط نمایندگان انقلابی و بزرگوار، انتظار داریم صبر و شکیبایی را همچنان که تاکنون به انجام و اثبات رسانده‌اید ادامه داده تا مرحله پایانی هم به فضل خداوند با خوبی و خوشی به پایان رسد.

همچنین بر خود لازم دانسته از حسن نظر و سعه‌صدر همهٔ مجلسیان عزیز، شورای محترم نگهبان، وزارت اطلاعات، ریاست محترم مجلس، اعضای محترم کمیسیون تحقیق، شعبهٔ ۱۲ و سایر دستگاه و مراکزی که در این راستا به وظایف قانونی خود به شایستگی عمل کردند قدردانی و تشکر نموده چراکه در مطالبهٔ به حق مردم رنج‌دیده از هیچ کوششی دریغ نکردند و شک نکنید که در سایهٔ صبر، فرصت‌طلبان عقیم و نظام اسلامی قوی‌تر خواهد شد.

 ارادتمند شما

 حشمت‌الله دشتی

“رئیس دفتر نمایندهٔ مردم شریف شهرستان‌های باشت و گچساران

 در مجلس شورای اسلامی “

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.