دومین گزارش تصویری فرود بالگرد ارتش برای اطفای حریق

به گزارش توازن ، آتش در جنگل های گچساران که چهار روز پیش شعله ورشده بود پس از چندین بار مهار به دلیل وزش باد و صخره ای بودن منطقه دوباره شعله ور می شود .

یک فروند بالگرد ارتش برای کمک به امدادگران اطفای حریق در جنگل های گچساران امروز وارد شهر دوگنبدان شد و در زمان حاضر ۲ فروند بالگرد دیگر نیز در مسیر گچساران برای کمک به امدادگران در پرواز است.

یکی از افرادی که برای خاموش کردن آتش داوطلب آمده بود در گفتگو با توازن اظهار داشت : از ساعت۴/۵صبح ما پیاده امدیم حدود ۱ساعتی طول کشید تا رسیدیم.

وی گفت : آتش سمت روستای بی بی جان تقریبا خاموش شده ولی خب متاسفانه وزش باد باعث میشود دوباره روشن شود ولی سمت روستای گناوه هنوز آتش هست و نیازمند واکنش سریع هست.اگر آتش به روستای دیل برسد به دلیل خشک بودن علف ها در دیل شرایط خیلی بدی رقم می‌خورد.آتش هنوز به‌ نارک نرسیده ولی به نزدیکی های نارک رسید ولی خداروشکر خاموش شد.هلیکوپتر اطفای حریق می‌تواند خیلی کمک کند چون واقعا با این امکانات و فقط با نیروی انسانی نمیشه خیلی کاری از پیش برد و چون هم منطقه کوهستانی خطرناک و صعب العبور هست کار برای مردم یکم سخت اما شاهد حضور خودجوش مردم هستیم ولی هلیکوپتر کارایی خیلی بیشتری دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.