سومین مرحله رزمایش مومنانه بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در گچساران برگزار شد + تصاویر

مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد “بخش کهگیلویه “روز یکشنبه در آیین توزیع ۲۰۰ بسته کمک معیشتی در گفت ‌وگو با با توازن اظهار داشت : در راستای توصیه و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، امروز۲۰۰ بسته معیشتی تهیه بین نیازمندان توزیع  شد.

سهیلا باشتویی گفت : بنیاد بین المللی خیریه آبشارعاطفه ها در ۲ مرحله ۵۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان گچسارانی توزیع کرده است .

باشتویی ارزش هر بسته معیشتی را پنج میلیون ریال اعلام کرد.

وی ابراز کرد: ۲۵۰ خانوار نیازمند در نقاط مختلف این شهرستان زیرپوشش حمایت‌های موسسه آبشار عاطفه‌ها هستند.
باشتویی اظهار داشت: این افراد از سوی این موسسه برای تحصیل، ازدواج آسان، اکرام ایتام و هزینه‌های درمانی حمایت می‌شوند.

وی تصریح کرد:  ۱۷ شعبه آبشار عاطفه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد مشغول خدمت رسانی به اقشار محروم و آسیب پذیر هستند که از تعداد هشت شعب در کهگیلویه و گچساران قرار دارد.

مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد “بخش کهگیلویه “گفت :همزمان با شیوع کرونا و با توجه به تحت تاثیر گرفتن معیشت مردم بالخصوص افراد نیازمند و کم درآمد جامعه با بحران اقتصادی تحت تاثیر این بیماری ، و با توجه به فرامین و بیانات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» درباره رزمایش همدلی و با توجه به ضرورت کمک به یکدیگر ، بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها با پیوستن به پویش #ایران_همدل اقدام به تهیه و توزیع انواع کمک ها از قبیل تولید و توزیع ۴ هزار عدد ماسک های بهداشتی ، پک های بهداشتی و ضد عفونی ، سبد کالا و را ه اندازی گروه های جهادی جهت ضد عفونی کردن معابر و مکان های مورد نیاز پیوست و این روند فعالیت برای کمک به بحران کرونا همچنان ادامه دارد .

باشتویی افزود : از طرف قرارگاه محرومیت زدایی ۱۰ میلیارد ریال به نیازمندان تحت پوشش موسسه آبشار عاطفه های کهگیلویه و گچسان کمک غیرنقدی شد که ازاین میزان کمک های غیرنقدی بیش از ۱۵ هزار نیازمند در مناطق مختلف این شهرستان ها توزیع شد.

وی بیان کرد: این کمک ها شامل پوشاک، کفش، برنج، روغن، قند، حبوبات، مرغ، مواد بهداشتی و ضد عفونی بوده است.

باشتویی ابراز کرد: موسسه آبشار عاطفه ها در ۲ مرحله ۵۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان گچسارانی توزیع کرده است.

وی ارزش هر بسته معیشتی را سه میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این بسته‌های معیشتی در اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری و اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه از سوی مجموعه بنیاد آبشار عاطفه‌ها جمع‌آوری و بین اقشار آسیب پذیر و افراد تحت پوشش توزیع شده‌است.

باشتویی در پایان از مدیریت قرارگاه و مدیرعامل سازمان جهت ارسال کمک ها و پشتیبانی های انجام شده تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است اقلام بسته معیشتی شامل : برنج – ماکارونی – سویا – قند – نخود – عدس – روغن- مذغ – خرما – رب گوجه – نان – مواد شوینده – موادآرایشی و بهداشتی و ضدعفونی بود که بین مددجویان تقسیم شد.

موسسه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در سال ۱۳۸۰ در سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در مشهد مقدس تأسیس شد.
این موسسه هم اکنون با۶۰۰ شعبه در سراسر کشور در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند .

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.