ابتلای بیش از ۱۶۰۰ نظامی روس به کرونا

وزارت دفاع روسیه طی بیانیه‌ای تأیید کرد که تاکنون نتیجه آزمایش کرونای بیش از ۱۶۰۰ نفر از نظامیان این کشور مثبت اعلام شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از ریانووستی، وزارت دفاع روسیه روز چهارشنبه طی بیانیه‌ای از ابتلای ۱۶۶۶ نفر از نظامیان و دانشجویان دانشکده‌های نظامی این کشور به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) خبر داد.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع روسیه،‌ تا اواسط امروز چهارشنبه ۱۳ می [۲۴ اردیبهشت] نتیجه آزمایش کرونای ۱۶۶۶ نفر از نیروهای نظامی روسیه مثبت اعلام شده است که از بین افراد مبتلا، ۳۷۸ نفر در بیمارستان‌های وابسته به وزارت دفاع روسیه تحت درمان قرار گرفته‌اند، ۵۸۶ نفر در محل خدمت خود قرنطینه شده‌اند، ۲۰ نفر در بیمارستان‌های غیرنظامی بستری هستند و ۶۸۲ نفر نیز تحت قرنطینه خانگی هستند.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرده‌ است که وضعیت جسمانی اکثریت قریب به اتفاق نظامیان مبتلا به کرونا در این کشور پایدار است و تنها حال دو نفر از آنها وخیم گزارش شده است. این وزارتخانه همچنین از بهبود حدود ۵۰۰ نفر از نظامیان روسی مبتلا به کرونا خبر داده است.

به‌رغم محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در روسیه، تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور طی هفته‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است، به‌طوری که این کشور در حال حاضر با بیش از ۲۴۰ هزار فرد مبتلا به ویروس کرونا، از این لحاظ رتبه سوم را در جهان به خود اختصاص داده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.