پلیس: دستگیری ۸ نفر از عاملان درگیری دسته جمعی در ایلام

فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان از دستگیری هشت نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در بخش مورموری از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد سلیمی زاد عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به درگیری دسته جمعی بین دو طایفه دربخش مورموری، اظهار کرد: یک مورد درگیری به‌دلیل اختلاف ملکی و برداشت محصول کشاورزی رخ داده بود، که بلافاصله عاملان شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: به دلیل اختلافات ملکی و برداشت محصول بین دو طایفه در بخش انتظامی مورموری درگیری دسته جمعی توسط طرفین صورت گرفت که در این درگیری تعداد زخمی که برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: این فرماندهی بلافاصله پس از آغاز درگیری با حضور در محل از ادامه نزاع جلوگیری و با استقرار نیروهای انتظامی، اوضاع منطقه را کنترل کرد.

سرهنگ سلیمی زاد بیان کرد: ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند در کمترین زمان ممکن عاملان اصلی درگیری شناسایی و پس از هماهنگی قضایی آنها را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان در پایان خاطرنشان کرد: پرونده ای در این راستا علیه متهمان درگیری دسته جمعی تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.