چهار هزار بسته کمک های معیشتی در رزمایش مومنانه گچساران توزیع شد

به گزارش توازن ، سردار حمید خرمدل روز دوشنبه در آیین توزیع چهار هزار بسته کمک های معیشتی در گچساران افزود: از آغاز رزمایش همدلی مومنانه ۵۰ هزار بسته مواد غذایی درکهگیلویه و بویراحمد میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد .

وی ادامه داد : با آغاز موج دوم همدلی، همچنین توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی و ملزومات خانوارهای نیازمند تا پایان هفته جاری انجام خواهد شد.
فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بیش از چهار هزار بسته کمک معیشتی با همکاری شرکت نفت خریداری و بین نیازمندان گچساران توزیع خواهد شد.
خرمدل ارزش هر بسته کمک معیشتی را سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعلام کرد و گفت: هشت هزار خانوار آسیب دیده در زمینه کرونا در گچساران شناسایی شده که هفت هزارو ۵۰۰ بسته کمک معیشتی در روزهای آینده بین اقشار آسیب پذیر توزیع خواهد شد.
وی افزود: رزمایش همدلی با حضور همه اقشار مردم، صاحبان صنایع، ادارات دولتی، خیران، بسیج، و سایر نهادها با تبعیت از بیانات رهبر معظم انقلاب به نحو شایسته ای در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری شد.

خرمدل تصریح کرد : ۱۱۴ هزار خانوار آسیب دیده در زمینه کرونا در این استان شناسایی شده که تا پایان ماه رمضان بسته های کمک معیشتی بین آنها توزیع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : کرونا تاثیرگذاری ارزش های دینی و معنوی را به همگان اثبات کرد و لازم است این دستاوردها را به نسل های آینده منتقل کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: سپاه گچساران به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر بیش از پنج هزار بسته حمایتی در این شهرستان توزیع کرد.
سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب افزود: در راستای مبارزه با ویروس کرونا و کمک به رفع نیازهای مردم، اقدامات موثری برای تهیه ماسک ، مواد ضدعفونی و تامین بسته‌های غذایی صورت گرفته است.
نورایی نسب اظهار داشت: ۷۰ گروه جهادی به منظور ضد عفونی وگند زدایی مکان‌های عمومی برای مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان فعالیت می کند.
وی ابراز کرد: گروه‌های جهادی در چند روز اخیر اقدام به گندزدایی و ضدعفونی کردن محیط شهری و روستایی این شهرستان کرده اند.

فرماندار گچساران هم با اشاره به هم افزایی بین موسسات خیریه ، ادارات و سپاه در انجام رزمایش مومنانه، تصریح کرد: جامعه زمانی موفق می شود که همه اجزا به صورت یک مجموعه منسجم در کنار هم قرار می گیرد و این اتفاق در مورد رزمایش مومنانه افتاده است و خروجی این حرکت برکات و خاطرات فراوان و خوبی را در جامعه بر جای می گذارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.