تقدیر راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مدافعان سلامت(+عکس)

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و جمعی از معاونین راهور تهران با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری با دکتر ولایتی دیدار و از زحمات و تلاش های پزشکان، کادر درمانی این بیمارستان و همچنین مدافعان سلامت در سراسر کشور تقدیر کرد.

در این دیدار سردار مهماندار ضمن اهداء لوح تقدیر، از تلاش های دکتر ولایتی و متخصصان و کادر پزشکی بیمارستان مسیحدانشوری به عنوان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

در متن این تقدیر نامه خطاب به دکتر ولایتی آمده است: ایثار گران جامعه عظیم پزشکی، درمانی و بهداشتی، بی تردید در این شرایطحساس هر قدمی که برای تامین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهدشد.

سردار مهماندار در بخش دیگری از این لوح نوشت: بر خود فرض می دانم در عمل به ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” از زحمات وتلاش های مستمر شما افتخارآفرینان حوزه درمان و سلامت که مدال پرافتخار “مدافعان سلامت” را بر سینه دارید، قدرانی کنم که اززمان شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا در کشور بدون هیچ چشمداشتی، ایثارگرانه و مجاهدانه خوش درخشیدید.

وی افزود: درود بی پایان بر شما که در این ایام محنت و سختی از آسایش خود چشم پوشیده و امید که در پرتو الطاف خداوندی به یمنغیرت و همیت دینی و ملی عزیزانی ایثارگر چونان شما خوش غیرتان سلامت، شاهد به ثمر نشستن کامل این تلاش های بی وقفه وبازگشت آرامش و آسایش و سلامت جامعه باشیم.

دکتر ولایتی هم در این دیدار از زحمات نیروی انتظامی به ویژه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و نیز نیروهای نظامی در مبارزه با اینویروس و برقراری آرامش، امنیت و نظم در کشور با تلاش ها و مجاهدت های دلسوزانه تقدیر کرد و اظهار امیدواری نمود هر چه زودترشاهد از بین رفتن این ویروس از ایران و سراسر جهان باشیم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.