جریمه ۶۵۰ میلیون تومانی برای قاچاقچی سیگار در ایلام

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: با تلاش عوامل مبارزه با قاچاق، پس از کشف مقداری سیگار و تنباکو قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان، متهم علاوه بر ضبط کالای کشف شده، به پرداخت ۶۵۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد.

علیرضا لطفی علی‌آبادی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام شامگاه امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: با تلاش عوامل مبارزه با قاچاق نیروی انتظامی استان ایلام و بازرسی از یک دستگاه کامیون باری، مقدار زیادی سیگار و تنباکو قلیان قاچاق به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون تومان کشف شد.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده، موضوع برای رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ایلام ارجاع شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اظهار کرد: شعبه رسیدگی‌ کننده نیز پس از رسیدگی، متهم را علاوه بر ضبط کالای قاچاق مکشوفه، به ۶۵۰ میلیون تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

وی ادامه داد: گشت مشترک ستاد مقابله با کرونا در ایلام تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و با متخلفین به شدت برخورد قضایی و تعزیری می‌شود.

لطفی تصریح کرد: فعالیت روزانه گشت مشترک تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های نظارتی به‌ منظور کنترل و نظارت بر عرضه محصولات بهداشتی در بازار در حال انجام است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.