از توزیع توزیع مواد غذایی و بسته های بهداشتی تا اهدا مواد ضدعفونی کننده به روستاها

سهیلا باشتویی روز شنبه در گفت و گو با توازن با اشاره به اقدامات بنیاد بین المللی ابشار عاطفه در شرایط فعلی شیوع بیماری کرونا، افزود: از زمان ورود این ویروس به کشور این بنیاد مددجویان خود را فراموش نکرد و به‌ تامین اقلام مورد نیاز بهداشتی آنان اقدام کرد.

باشتویی خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا ۲۵۰خانوار و بیمار نیازمند تحت پوشش از مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده و ماسک و توزیع مواد غذایی و کمک های نقدی بهره مند شدند.

وی اظهار داشت: در حال حاضر همگام با جهادگران عرصه سلامت بنیاد بین المللی ابشار عاطفه نیز در اقدامی عام المنفعه توسط خیرین و پرسنل افتخاری هر شب اقدام به ضدعفونی و پاکسازی محله به محله ، کوچه ها و معابر عمومی در سطح شهر میکنند.


باشتویی ابراز کرد: بنیاد بین المللی ابشار عاطفه ها کمک‌های خیران را به جامعه هدف خود می‌رساند و در همین راستا بشکه های ۲۰ لیتری مواد ضدعفونی کننده به تعدادی از روستاهای گچساران اهدا نمود.
این مسئول با تاکید بر اینکه ، این خدمات همچنان به خانوارهای تحت پوشش در شهر و کمک به روستا‌ها ادامه خواهد داشت بر توجه مردم به نکات بهداشتی و ماندن در خانه برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
گفتنی است : این اقدام جهادی در راستای تعهد ملی و مسئولیت اجتماعی بنیاد بین المللی ابشار عاطفه با هدف جلوگیری از گسترش ویروس در سطح شهر و کمک به شبکه بهداشت و سلامت کشور و به صورت داوطلبانه توسط خیرین این نهاد صورت می گیرد.
بنیاد بین المللی ابشار عاطفه در سال ۱۳۸۰ در سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در مشهد مقدس تأسیس شد.
این بنیاد هم اکنون ۱۳۰ شعبه در سراسر کشور دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.