۲۵ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات مجلس را در کهگیلویه و بویراحمد ‌برگزار می‌کنند
۲۵ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات مجلس را در کهگیلویه و بویراحمد ‌برگزار می‌کنند

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری پیش از ظهر امروز در نشست ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۸۰۴ شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان در نظر گرفته شده که از این تعداد ۳۹۴ شعبه ثابت و ۳۱۰ شعبه سیار […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری پیش از ظهر امروز در نشست ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۸۰۴ شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان در نظر گرفته شده که از این تعداد ۳۹۴ شعبه ثابت و ۳۱۰ شعبه سیار است.

وی افزود: از مجموع شعب اخذ رای در استان، ۲۴۹ شعبه در شهرستان بویراحمد، ۱۷۰ شعبه در شهرستان کهگیلویه، ۱۰۷ شعبه در شهرستان گچساران، ۷۱ شعبه در بهمئی، ۵۸ شعبه در دنا، ۶۴ شعبه در چرام، ۳۸ شعبه در لنده و ۴۶ شعبه در باشت پیش بینی شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آمار شعب اخذ رأی در این دوره از انتخابات مجلس به نسبت دوره قبل ۳۳ شعبه بیشتر است، گفت: بیش از ۲۵ هزار نفر عوامل اجرائی نیز کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را بر عهده دارند و تعداد دو هزار و ۴۱۲ خودرو نیز برای برگزاری انتخابات پیش‌بینی شده است.

کلانتری تأکید کرد: تمام شرایط، امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس در روز جمعه پیش رو در استان مهیا شده و تدابیر لازم برای پشتیبانی و انجام تدارکات صورت گرفته است.

وی بیان کرد: اقدامات لازم برای امنیت، سلامت و صیانت از آرای مردم و زمینه برای حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای نیز در استان به عمل آمده است و در آمادگی کامل به سر می‌بریم.

انتهای پیام/ش


لینک منبع