کاهش قیمت در معاملات مسکن یاسوج از نیمه دوم سال‌جاری
کاهش قیمت در معاملات مسکن یاسوج از نیمه دوم سال‌جاری

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از ایسنا؛ رئیس اتحادیه مشاورین املاک و خودرو کهگیلویه و بویراحمد گفت: در نیمه دوم امسال قیمت در معاملات مسکن ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است و پیش بینی می شود که تا پایان سال افزایش نرخ مسکن نداشته باشیم. “عنایت رضایی” در گفت و گو با خبرنگار […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از ایسنا؛ رئیس اتحادیه مشاورین املاک و خودرو کهگیلویه و بویراحمد گفت: در نیمه دوم امسال قیمت در معاملات مسکن ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است و پیش بینی می شود که تا پایان سال افزایش نرخ مسکن نداشته باشیم.

“عنایت رضایی” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: باتوجه به وضعیت بد اقتصادی حاکم بر کشور مردم توان خرید املاک را ندارند و همین عامل باعث رکود بازار و کاهش قیمت در بازار شده است.
وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تا شهریورماه افزایش قیمت چشمگیری در معاملات مسکن داشته ایم اما از شهریور ماه به بعد قیمت در معاملات مسکن ۳۰ تا ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است و پیش بینی می کنیم که تا پایان سال افزایش نرخ مسکن نخواهیم داشت.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک و خودرو کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عرضه در این صنف زیاد و تقاضا کم است، بیان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، وضع کسب و کار مشاورین املاک خوب نیست.


لینک منبع