تاریخ : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
5

جوانان راهتان را کج نکنید، این شهر مختار نمی خواهد+تصاویر

  • کد خبر : 382583
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱:۲۳

به گزارش توازن و به نقل از انتخاب فردا ،غلام رضا تاجگردون در افتتاح ستاد انتخاباتی خود گفت: جوانان آمدند ، آنان که فکر می کردند جوانان میخوابند کور پنداشتند ، با هر درد و آسیبی که داشتند باهم میمانیم و دیارمان را می سازیم سختی را گذراندیم نسخه ها را پیدا کردیم و درمان […]

به گزارش توازن و به نقل از انتخاب فردا ،غلام رضا تاجگردون در افتتاح ستاد انتخاباتی خود گفت: جوانان آمدند ، آنان که فکر می کردند جوانان میخوابند کور پنداشتند ، با هر درد و آسیبی که داشتند باهم میمانیم و دیارمان را می سازیم سختی را گذراندیم نسخه ها را پیدا کردیم و درمان کردیم هم اکنون این راه خوش سیما را به هیچ کس نخواهم فروخت.

تاجگردون ادامه داد : آنان که فکر میکردند با تفرقه اندازی و تهمت زنی این اتحاد را ازبین‌میبرند سخت در اشتباهند.
وی تصریح کرد: عزت و بالندگی برای همه است .
تاجگردون اظهار داشت: آنان که فکر کردن با دسیسه می توانند این جوانان را خاموش کنند دیدند که خیالی ییش نبود.
وی ادامه داد: امروز راه ما شفاف است، عزت، آزادی و زندگی برا همه است.
تاجگردون افزود : این جوانان امروز آمدند تا بگویند به عهدی که با تاجگردون بسته اند ایستاده اند.
وی تصریح کرد: هر چیز که خواستید نوشتید به خواهران و برادرانتان تهمت زدید ولی این را بدانید ما درخت بلوط سبز قامتیم ریشه در خاک داریم و یادتان رفته که ما چه کسی هستیم.
وی خطاب به جوانان گفت: ما در کنار هم برای ابادانی شهرمان تلاش خواهیم کرد و به گذشته بر نخواهیم گشت.
***تاجگردون ادامه داد: این شهر مختار نمی خواهد بلکه صداقت و صمیمیت می خواهیم راهمان را کج نکنید.
وی گفت: غیرتمندان و جوانان گچسارانی این را بدانید اگر درد دارید درمانتان همین راه است و لاغیر.
تاجگردون خطاب به جوانان گفت: برخی ما را از این راهها زیاد بردند،بردند سرچشمه و به ما آب ندادند و برگرداندند.
وی ادامه داد: این جوانان امروز با حضور پرشور خود آمدند که بگویند میخواهیم در زندگی خود و آینده مان نقش بیافرینیم ، آمده ایم تا بگوییم تاجگردون همچون سالهای گذشته غلام گچسارانی هاست.
تاجگردون گفت: من امدم بگویم حلقومم حلقوم بچه های گچسارانی است، آمده ام بگویم نا آنانی بودیم که برایمان ترک و لر و بهبهانی و … فرق کند .
تاجگردون ادامه داد: جوانان عزیز و پدران پشتم را همچون دو دور گذشته بگیرید تا دست توانای شما باشم،پشتم را بگیرید تا به جرات بگویم لرهستم و صدایم نلرزد و گلویم نخراشد و بگویم حق مردمم همین است.
وی ابراز کرد: حق شماها بیش از این است که فکر کنید، امروز آغاز راه است با هم باید تلاش کنیم.
تاجگردون گفت: جوانان عزیز برای خود و آینده تان تلاش کنید و راهی را که رفتید ادامه دهید.
وی تصریح کرد: من کسی بودم که شعور و شعارم را در خدمت مردم و ایران عزیز گذاشتم.
وی با بیان اینکه مردم غلام خود راها نمی کنند گفت: خواستند همه را از ما بربایند،کور خواندید بیاید ببینید این شعور و حساسیت جامعه را
تاجگردون ادامه داد: من راهم، هدفم، برنامه ام و مسیرم مشخص است و هم اکنون وقت به سایه نشستن پدران است، وقت این است که بگویم این سرو قامتی که ساخته ایم از آن ماست و رهایش نمیکنیم.
تاجگردون خطاب به طرفدارانش گفت: ما میخواهیم در این راه شما همراهمان باشید و تا۲اسفند به عشق شماها نمی خوابم شما هم نخوابید.
وی گفت: دلیل نخوابیدن من این است که من محافظ مسلح شماها و دندانهای تیز و شوم کسانی که۳۰سال است خون این مردم آشامیدند را می بینم.
تاجگردون ابراز کرد : تاجگردون هیچ نیاز مالی ندارد۳۰سال خدمتش را کرده و آن چیزی که می بینم عزت شما و آن چیزی که نمی خواهم دندان خون آشامان است.
وی افزود : به پدرانتان بگوید تلفن شیاطین را جواب ندهند و به کسانی که از من ناراحت هستند بگوید در مدت خدمت تاجگردون اگر کاهلی از من دیده اید عذر می خواهد.

تاجگردون خاطرنشان کرد : پشتم را بگیرید تا بتوانم مانند کوه دنا استوار فریاد بزنم مانند زنانی که هواپیما سقوط کرد بگویم‌لر هستم و برای حق مردم خودم فریاد بزنم.
وی اذعان داشت : بانوان حقتان بیش از آنچه بود که در گذشته بود چون حقتان بیشتر است.
تاجگردون خطاب به رقبا گفت: کور خوانده اید آنچه خودمان کاشته ایم خودمان نیز درو می کنیم و شما جوانان یاریم دهید در این راه که راه شماست و با هم برویم.
وی گفت: روز سوم اسفند جشن خواهیم گرفت و صدای سرود سوم را با هم خواهیم خواند.
تاجگردون با بیان اینکه کلاغان بد صدا باید از این شهر بروند گفت: بیاید صدای بلبلان خوش آواز را بر فراز آسمان گچساران و باشت طنین انداز کنیم.

لینک کوتاه : https://tawazon.ir/?p=382583

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. مردم گچساران و حومه من اهل آنجا نیستم ولی خواستم موضوعی رابرای شما بگوئیم که مثل ما مردم امیدیه گرفتار نشوید مثل شما که تاجگردون را دارید و فعال هست نمایندهای داشتیم بنام دانشیار که حالا با چراغ قوه دنبالش می گردیم که بفرستیم مجلس پیدا نمی کنیم بخدا حقیقت را میگویم به تاجگردون رای دهید نگذارید طرحها نیمه اما بماند تاجگردون باید نماینده تهران باشد ولی چون دیار را دوست دارد میخواهد بیارش خدمت کند از ما گفتن

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.