بازگشت سیامک در روز ریکاوری پرسپولیسی‌ها
بازگشت سیامک در روز ریکاوری پرسپولیسی‌ها

تیم فوتبال پرسپولیس برنامه تمرین و ریکاوری امروز دوشنبه را از ساعت ۱۳ آغاز کرد و سیامک نعمتی هم بعد از مدت‌ها، همبازیانش را در تمام مراحل تمرین همراهی کرد. به گزارش توازن و به نقل از خبر ورزشی، سرخپوشان ایران تمرین و ریکاوری امروز دوشنبه را از ساعت ۱۳ در زمین پژوهشگاه نفت آغاز […]

تیم فوتبال پرسپولیس برنامه تمرین و ریکاوری امروز دوشنبه را از ساعت ۱۳ آغاز کرد و سیامک نعمتی هم بعد از مدت‌ها، همبازیانش را در تمام مراحل تمرین همراهی کرد.

به گزارش توازن و به نقل از خبر ورزشی، سرخپوشان ایران تمرین و ریکاوری امروز دوشنبه را از ساعت ۱۳ در زمین پژوهشگاه نفت آغاز کردند.

بازیکنان ابتدا دو گروه شدند. بازیکنان ترکیب اصلی بازی با تیم تراکتورسازی یک تمرین سبک را زیر نظر مربی بدنساز انجام دادند و پس از آن راهی استخر و سونا شدند.

سایر بازیکنان پس از گرم کردن به پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی پرداختند.

بازگشت سیامک در روز ریکاوری پرسپولیسی‌ها

پس از آن، حفظ توپ و در نهایت فوتبال تمرینی در دستور کار بود و بعد از فوتبال هم مثل گروه اول، استخر و سونا را در برنامه قرار دادند.

امروز همچنین سیامک نعمتی به تمرینات گروهی برگشت و در تمام مراحل، همبازیان خود را همراهی کرد. او در آخرین بازی قبل از تعطیلات و در بازی با نساجی از ناحیه همسترینگ آسیب دیده بود.
بازگشت سیامک در روز ریکاوری پرسپولیسی‌ها


لینک منبع