محور ارتباطی «یاسوج-باغچه سادات-دهدشت» مسدود شد
محور ارتباطی «یاسوج-باغچه سادات-دهدشت» مسدود شد

توازن؛ محمد نصیری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: جاده ارتباطی «یاسوج-باغچه سادات-دهدشت» به دلیل بارش برف شدید و کولاک مسدود شده است. وی با اشاره به بارش سنگین برف در محورهای ارتباطی این استان ابراز کرد: هم اکنون شاهد بارش برف در محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج-سمیرم، یاسوج-بابامیدان، یاسوج -مارگون و یاسوج-اقلید هستیم […]

توازن؛

محمد نصیری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: جاده ارتباطی «یاسوج-باغچه سادات-دهدشت» به دلیل بارش برف شدید و کولاک مسدود شده است.

وی با اشاره به بارش سنگین برف در محورهای ارتباطی این استان ابراز کرد: هم اکنون شاهد بارش برف در محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج-سمیرم، یاسوج-بابامیدان، یاسوج -مارگون و یاسوج-اقلید هستیم و تردد در برخی از این محورها به کندی صورت می‌گیرد.

نصیری‌راد ابراز کرد: هم اکنون ۲۴ راهدارخانه ثابت و سیار با حدود ۲۰۰ راهدار و بیش از ۱۵۰ ماشین آالات راهداری سبک و سنگین مشغول خدمات رسانی و امدادرسانی در سطح جاده‌های استان هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: به دلیل بارش شدید برف و باران جاده ارتباطی برخی روستاهای استان قطع شده ولی هم اکنون آمار دقیقی در این زمینه در دست نداریم.

نصیری‌راد تاکید کرد: بازگشایی جاده‌های اصلی در اولویت راهدارن بوده و بعد از اتمام بارش به سراغ باز کردن محورهای ارتباطی روستایی می‌روند که بدون شک در کمترین زمان ممکن این ارتباط برقرار می‌شود.

انتهای پیام/۵۴۱/ش


لینک منبع