بازی فوتبال نفت و گاز گچساران و بعثت کرمانشاه مساوی شد
بازی فوتبال نفت و گاز گچساران و بعثت کرمانشاه مساوی شد

توازن؛ گچساران – به گزارش توازن و به نقل از ایرنا بازی تیم های نفت و گاز گچساران و بعثت کرمانشاه در هفته دوم دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور مساوی شد. به گزارش ایرنا، در این بازی که عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه صنعت نفت شهر دوگنبدان برگزار شد ۲ […]

توازن؛

گچساران – به گزارش توازن و به نقل از ایرنا بازی تیم های نفت و گاز گچساران و بعثت کرمانشاه در هفته دوم دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور مساوی شد.

به گزارش ایرنا، در این بازی که عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه صنعت نفت شهر دوگنبدان برگزار شد ۲ تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این دیدار ابتدا بعثت کرمانشاه در دقیقه ۴۸ بازی به گل برتری دست یافت اما در دقیقه ۹۰ مسابقه تیم نفت و گاز گچساران بازی را به تساوی کشاند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام ۱۵ دیدار، ۶ پیروزی، پنج باخت، چهارتساوی و با کسب ۲۲ امتیاز کرده است.

در این دوره از رقابت‌ها تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در گروه دوم با تیم‌هایی مانند پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکای تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.
مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.
در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.
تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله یکی از باشگاه‌های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.


منبع