۲۱واحد تولیدی و صنعتی در گچساران اخطار زیست محیطی دریافت کردند
۲۱واحد تولیدی و صنعتی در گچساران اخطار زیست محیطی دریافت کردند

توازن؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: امسال ۲۱واحد تولیدی و صنعتی آلاینده در گچساران اخطار زیست محیطی دریافت کرده‌اند. ولی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با  اشاره به شناسایی واحدهای تولیدی و صنعتی آلاینده در شهرستان گچساران اظهار کرد: به منظور کاهش آلاینده‌های هوا و جلوگیری از پراکنده شدن […]

توازن؛
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: امسال ۲۱واحد تولیدی و صنعتی آلاینده در گچساران اخطار زیست محیطی دریافت کرده‌اند.

ولی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با  اشاره به شناسایی واحدهای تولیدی و صنعتی آلاینده در شهرستان گچساران اظهار کرد: به منظور کاهش آلاینده‌های هوا و جلوگیری از پراکنده شدن ضایعات این واحدها در زیست محیطی امسال ۲۱ واحد آلاینده در شهرستان شناسایی و به آن‌ها اخطار داده شده است.

وی ادامه داد: این تعداد واحدها شامل ۱۲کارخانه سنگ شکن، ۳ بیمارستان، ۲ کشتارگاه دام و چهار کارخانه آسفالت است.

این مسوول عنوان کرد: درصورتی که این تعداد واحدهای تولیدی  و صنعتی اقدامات لازم را در جهت اصلاح و بازسازی سامانه تصفیه پسماند انجام ندهند  طبق قانون از فعالیت آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران  با بیان اینکه کارشناسان محیط زیست به طور مستمر از واحدهای تولیدی در این شهرستان بازدید به عمل می‌آورند گفت: هم اکنون تعداد۱۷ واحد  سنگ شکن، ۱۶ واحد گاوداری شیری صنعتی و نیمه صنعتی و ۳۴ واحد تولیدی مرغ و ۲ بیمارستان در این شهرستان فعال هستند.

 رمضانی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۲۰ واحد تولیدی آلاینده در گچساران اخطار زیست محیطی دریافت کردند.

انتهای پیام/۸۲۰۳۱


لینک منبع