آمادگی کهگیلویه و بویراحمد برای کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
آمادگی کهگیلویه و بویراحمد برای کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، وحید محمدی‌تبار مدیرکل دفتر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد، آمادگی ستاد بحران این استان  برای کمک به مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان را اعلام کرد. وی با اشاره به بارش‌های طوفانی و سیل اخیر در دیار سیستان و بلوچستان و آسیب جدی به زیر ساخت‌ها […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، وحید محمدی‌تبار مدیرکل دفتر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد، آمادگی ستاد بحران این استان  برای کمک به مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان را اعلام کرد.

وی با اشاره به بارش‌های طوفانی و سیل اخیر در دیار سیستان و بلوچستان و آسیب جدی به زیر ساخت‌ها و زندگی مردم آن استان، عنوان کرد: بنا به تاکید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )، رئیس جمهور و همچنین در پی دستور استاندار و معاونت عمرانی استانداری برای بکارگیری ظرفیت‌های دولتی و مردمی استان برای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان آمادگی داریم.

محمدی‌تبار ابراز کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی، خدمات‌رسان، ادارات کل و نیروهای نظامی و انتظامی، نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی و عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ضمن تماس فوری با مسئولان همطراز در استان سیل زده سیستان و بلوچستان و بررسی وضعیت و مشکلات، آمادگی لازم را برای رفع نیازمندی‌ها و تامین امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات متناسب را به استانداری اعلام نموده و تمام پتاسیل و توان خود را برای کاهش آسیب‌ها و کمک به نیازمندان به‌صورت آماده باش داشته باشند.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استانداری در کمترین زمان ممکن ساز و کارها و اقدامات لازم برای جمع آوری کمک‌های مردمی را مد نظر داشته باشد تا در صورت اعلام نیاز استانداری سیستان و بلوچستان اقدامات لازم انجام پذیرد.

مدیرکل دفتر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمذ تاکید کرد: مردم شرافتمند، دلیر و همیشه در صحنه این استان،  این بار هم در این عزم ملی برای کمک به همنوعان خود حماسه‌ای خدا پسندانه و انسان دوستانه رقم خواهند زد که الگویی برای ایثار و همنوع دوستی باشد.

انتهای پیام/۵۴۲/ز


لینک منبع