ترور شهید سپهبد سلیمانی خللی در اراده ملت ایران ایجاد نمی‌کند
ترور شهید سپهبد سلیمانی خللی در اراده ملت ایران ایجاد نمی‌کند

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سردار حمید خرمدل در یادواره ۲۲ شهید معلم شهرستان بویراحمد و گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: هدایت و مدیریت جبهه مقاومت از سوی ایران اسلامی بیانگر شکوه، عظمت و اوج اقتدار این کشور است. وی با تاکید بر اینکه ترور شخصیت‌های […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سردار حمید خرمدل در یادواره ۲۲ شهید معلم شهرستان بویراحمد و گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: هدایت و مدیریت جبهه مقاومت از سوی ایران اسلامی بیانگر شکوه، عظمت و اوج اقتدار این کشور است.

وی با تاکید بر اینکه ترور شخصیت‌های ایران اسلامی از جمله سردار قاسم سلیمانی کوچکترین خللی در اراده ملت ایران ایجاد نمی‌کند، عنوان کرد: این ابهت مثال زدنی ایران اسلامی مرهون خون شهدا و رشادت‌های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است. 

خرمدل با اشاره به اینکه آمریکا به منابع و ذخایر تمامی کشور‌های دنیا از جمله در منطقه خاورمیانه چشم طمع دارد، افزود: نقشه‌های شوم این کشور جنایتکار علیه ملت‌های مسلمان به لطف الهی یکی پس از دیگری خنثی می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد نیز در این آئین گفت: این شهرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس ۲۲ شهید معلم و ۱۲۴ شهید دانش آموز تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

علی حسن زاده افزود: ۱۲۰ یادواره شهدای دانش آموز تا پایان سال تحصیلی در مدارس هر سه مقطع تحصیلی شهرستان بویراحمد با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج روزافزون فرهنگ ایثار و شهادت بین دانش آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۵۴۴/ز


لینک منبع