ارائه ۲۰۰ هزار نفر ساعت مهارت در مرکز فنی‌و حرفه‌ای دهدشت
ارائه ۲۰۰ هزار نفر ساعت مهارت در مرکز فنی‌و حرفه‌ای دهدشت

توازن؛ رئیس مرکز اموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۰ هزار نفر ساعت مهارت در این مرکز ارائه شده است. طاهر دمساز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۰۰ هزار نفر ساعت مهارت مختلف فنی و حرفه‌ای به کار آموزان ارائه شده […]

توازن؛
رئیس مرکز اموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۰ هزار نفر ساعت مهارت در این مرکز ارائه شده است.

طاهر دمساز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۰۰ هزار نفر ساعت مهارت مختلف فنی و حرفه‌ای به کار آموزان ارائه شده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه، گفت: در این مرکز ۵۰ حرفه در قالب ۱۸ رشته فنی و حرفه وجود دارد که در بخش ثابت رشته‌های برق صنعتی، تاسیسات، مکانیک، ماشین آلات کشاورزی، جوشکاری و پی ال سی به مهارت آموزان آموزش داده می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت آموزش مهارت به جوانان و افراد جویای کار بیان داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه با برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه‌های صنعت، خدمات و کشاورزی  در دو بخش ثابت و سیار به کارآموزان آموزش های مهارتی ارائه می‌کند.

دمساز اضافه کرد: در بخش سیار هم با توجه به تفاهم نامه‌هایی که با دستگاه‌های مختلف منعقد شده در مراکز نظامی، روستا ها، مناطق عشایری، اداره بهزیستی و زندان‌ها دوره‌های مختلف فنی و حرفه‌ای با تمرکز بر کار آفرینی و ایجاد اشتغال برگزار می شود.
 

انتهای پیام/۸۲۰۱۶


لینک منبع