پروازهای خارجی به آسمان ایران بازگشتند
پروازهای خارجی به آسمان ایران بازگشتند

توازن؛ بررسی های آنلاین نشان می‌دهد شایعه خالی شدن آسمان ایران و عدم عبور پروازهای خارجی از آسمان ایران بی‌اساس است. بررسی پروازهای عبوری از آسمان ایران نشان می‌دهد همچنان تعداد زیادی پرواز بین‌المللی از مسیر هوایی ایران عبور می‌کنند و شایعه عدم عبور پروازهای خارجی از آسمان ایران بی‌اساس است. پروازهای عبوری از مسیرهای […]

توازن؛ بررسی های آنلاین نشان می‌دهد شایعه خالی شدن آسمان ایران و عدم عبور پروازهای خارجی از آسمان ایران بی‌اساس است.

بررسی پروازهای عبوری از آسمان ایران نشان می‌دهد همچنان تعداد زیادی پرواز بین‌المللی از مسیر هوایی ایران عبور می‌کنند و شایعه عدم عبور پروازهای خارجی از آسمان ایران بی‌اساس است.

پروازهای عبوری از مسیرهای هوایی ایران ظهر روز ۲۳ دی ۱۳۹۸

به گزارش عصر ایران، Flightradar24 یک سرویس جهانی ردیابی پرواز است که اطلاعات واقعی را در مورد هزاران هواپیما در سراسر جهان در دسترس قرار می‌دهد. بررسی آنلاین این سرویس و داده‌های آن در مسیرهای هوایی ایران در ظهر روز دوشنبه ۲۳ دی ۹۸ (تصویر بالا) نشان می‌دهد که حداقل ۱۲ پرواز غیر ایرانی از شرکت‌های هواپیمایی کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای میانه در حال عبور از فضای هوایی ایران است.

پروازهای عبوری از مسیرهای هوایی ایران روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

مسیرهای هوایی ایران اسفند 96

پس از سقوط هواپیمای اوکراینی در چهارشنبه گذشته ۱۸ دی ماه ۹۸ برخی از شرکت‌های هواپیمایی اعلام کردند که بنا به ملاحظات احتیاطی بعضی از پروازهای خود را به صورت موقت کنسل می کنند.

________________________

بیشتر بخوانید

اطلاعیه فرودگاه امام‌خمینی (ره) در پی لغو برخی پروازهای خارجی

هشدار آژانس امنیت هوایی اتحادیه اروپا؛ فعلا از آسمان ایران پرواز نکنید

تعلیق پروازهای شرکت هلندی از آسمان ایران

____________________________


لینک منبع